FK Admira Praha B3-4FCPK
 Dvě penalty na Admiře proti Kopanině. Přesto výhra. Přestřelka 4:3.

Datum a čas:24.10.2015 14:30  |  Poločas: 1 : 3  |  Tým: FCPK
Góly:15. Urban (1:1), 32. Flaks (1:2), 40. Urban (1:3), 59. Bláha (1:4)
Góly-soupeř:4. Jackl z penalty (1:0), 73. Ondrůšek (2:4), 81. Jackl z penalty (3:4)
Sestava:Švarc - Les, Bláha, Čihák, Sýkora - Zadina - Flaks (90. Fárka P.), Pešír (K, 78. Kozlík), Jurek (46. Blažek) - Urban, Literák (78. Vik). Trenér: Tomáš Poláček
Sestava-soupeř:Voska - Jerhot, Lupínek (K), Štochl, Michálek, Teftag, Panýrek, Jackl, Kvapil, Ondrůšek, Šindelář. Trenér: Martin Frýdek.

Kobylisy - Sedm branek padlo v utkání v Kobylisích, v utkání divizní rezervy a lídra přeboru. Čtyři góly v domácí síti tak znamenaly výhru Přední Kopaniny 4:3. Modročervení hráli bez zraněného Poláčka a trenéra Hebousse (povinnosti u ženské repre), navíc dvakrát inkasovali z penalty. Se vším se nakonec vyrovnali a utkání zvládli. Pomohl návrat Urbana po operaci, který dal dva góly.

ŠVARC DOSTAL TŘI GÓLY, PŘESTO KOPANINA NA ADMIŘE VYHRÁLA

Na hlavním stadiomu Admiry v Kobylisích se hrál kvalitní fotbal, bohatý na góly. Domácí se rychle dostali do vedení z penalty, ale hosté výsledek otočili na 1:4. Závěr zápasu opět patřil domácím. Ti dokázali to, co ještě nikdo před nimi, dát brankáři Kopaniny Jiřímu Švarcovi tři góly. Na body to však nestačilo, vyrovnat už domácí nestihli.

Začala čtvrtá minuta a před brankou Kopaniny souboj na hranici vápna posoudil sudí Tikal nejen jako nedovolený ze strany hostů, ale i jako penaltový uvnitř šestnáctky. Po chvíli protestů si míč na bílý puntík položil Jackl a poslal rezervu Admiry do vedení. V 10. minutě po rohovém kopu pálil nepřesně Jerhot.

Pak začali úřadovat hosté. V 15. minutě se na levé straně rychlou kličkou uvolnil Urban a tvrdou ranou po zemi na zadní tyč vyrovnal. Na druhé straně po přímém kopu hlavičkoval těsně mimo Štochl. Ve 26. minutě upaloval od půlky sám na branku Kopaniny Ondrůšek, Švarc vyběhl před šestnáctku a míč mu upálil do bezpečí.

Závěrečnou čtvrthodinu první půle opanovali hosté. Ve 32. minutě přihrávku do pravé strany minul Kvapil a za ním byl náhle volný Pešír. Ten přetáhl míč vysokým obloučkem na zadní tyč a tam hlavou úplně volný Flaks doklepl míč do sítě domácích podruhé.

To ještě nebylo vše. Pět minut před poločase, rozehrával z pravé strany od postranní čáry přímý kop Urban. Zakroutil míč na zadní tyč a aniž se ho někdo dotkl ten zapadl přesně k tyči. Voska reagoval pozdě.

K poločasová přestávce tak šli výrazně spokojenější hosté. Jejich radost se ještě vylepšila v 59. minutě. Z levé strany centroval z rohového kopu Flaks, Voska míč nezasáhl a za ním úplně volný Bláha jej hlavou trknul do opuštěné branky - 1:4.

Vše se zdálo být jasné. Ale přišla 73. minuta, Lupínek posunul míč rozeběhnutému Ondrůčkovi a ten po zemi prostřelil Švarce - 2:4. Domácím narostla křídla a dostali Kopaninu pod velký tlak. Po přihrávce D. Němce  se před brankou pořádně do míče netrefil Ondrůšek.

Končila 80. minuta, když do díry ve středu kopaninské obrany vlétl Šindelář, přehazoval vybíhajícího Švarce, který jej následně tvrdým zákrokem poslal k zemi. Míč skončil mimo branku, pískala se penalta a Švarc dostal žlutou kartu.

Svou druhou penaltovou příležitost v zápase využil Jackl a koncovku zápasu ještě víc zdramatizoval. V 83. minutě si míč k přímému kopu z takřka čtyřiceti metrů připravil D. Němec. Jeho dělovka mířila pod břevno, ale vzduchem prolétl Švarc a konečky prstů míč vystrčil na roh.

V nastavení mohl výhru Kopaniny pojistit Blažek, ale s jeho slabou střelou si Voska poradil. Pak už se pískal konec. Zraněný špílmachr Kopaniny Tomáš Poláček nahradil na lavičce trenéra Hebousseho, který si plnil své povinnosti u ženské reprezentace. A hned si připasal vítězství.

Hlasy trenérů
Martin Frýdek (Admira B):
 „Byli jsme blízko k bodu, ale to bychom nesměli dělat takové zbytečné chyby. Byl to hezký zápas na obě strany. My jsme šance, které jsme si vypracovali neproměňovali, soupeř měl šancí pět a dal z toho čtyři góly. Je to škoda, ale alespoň bodík jsme měli urvat.”
Tomáš Poláček (Přední Kopanina): „Vývoj utkání byl nepříznivý. Hned penalta a prohrávali jsme 1:0. Já jsem ale věřil, že to otočíme, protože naše kvalita v útočné fázi je výborná. To se také ukázalo a šli jsme do vedení až na 4:1. Dneska jsme nehráli dobře v defenzívě, dělai jsme chyby. Jirka Švarc podal zase neskutečný výkon.”

Nejlepší hráč Admiry B: Petr Jackl.
Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Jiří Švarc.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Ivo Flaks (Přední Kopanina).

Rozhodčí:Tikal - Hlaváček, Švorc