Tabulka střelců: Pard

Pardálové5-4Sokol Bílá Hora
 Přestřelka Pardálů v prvním utkání sezóny skončila výhrou Kopaniny

Datum a čas:18.08.2014 18:15  |  Poločas: 2 : 2  |  Tým: Pardálové
Góly:1:0 Rákosník Michal z pen., 2:0 Rákosník Michal, 3:2 Řezníček, 4:3 Rákosník Michal (as. Stára), 5:3 Urban (as. Dvořák)
Góly-soupeř:2:1 Pechr Josef z pen., 2:2 Skolil Jan, 3:3 Skolil Jan, 5:4 Skolil Jan
Sestava:Jelínek - Kolařík, Brejcha Pavel, Dvořák, Jedlička - Krulich, Vott, Stára, Řezníček - Rákosník Michal, Holeček Tomáš st. Dále hokejově střídali: Bendzák, Dostál, Kudernatsch, Plachý, Urban. Manager: Jaroslav Bíro.

Přední Kopanina - Pardálové FCPK vstoupili do nové sezóny úspěšně. V bláznivé přestřelce porazili Bílou Horu 5:4 a vrátili jí porážku z jara. Při absenci zraněných tradičních šutéru Trojana a Bíra držel tým svými góly Michal Rákosník, autor hattricku. Také na straně hostů padl hattrick. Povedl se Honzovi Skolilovi, rovněž bývalému hráči Přední Kopaniny.

Své první podzimní utkání zahájili Pardálové hokejovým zámkem a zatlačili hosty na svou polovinu. Cílem bylo odčinit jarní debakl z Bílé Hory a to se hned od samého počátku celkem dařilo. Po levé straně se dostal do vápna agilní Míra Řezníček a i když si míč možná ne zcela ideálně navedl, tak ho obránce soupeře dosti netakticky fauloval a musel následovat pokutový kop. Ten tentokrát s přehledem proti stejnému soupeři proměnil Michal Rákosník. Na jaře zaváhal a Řezníček musel dorážkou vše napravovat. Chvilku poté hosté zahráli na hranici velkého vápna rukou a k míči se postavil opět Rákosník. Včera měl svůj den a když ještě zeď nastavilo nepř ekonatelně na výšku i šířku duo Brejcha Pavel / Vott, tak byl po krásně zakrouceném trestňáku soupeřův brankář zcela bez šance. Po cca dvaceti minutách jsme ovšem trochu polevili a Bílá Hora se začala osmělovat. Po Jelínkově nepovedeném odkopu se v našem vápně k míči dostal Jan Skolil a Jirka Bendzák ho dokázal zastavit již jen za cenu faulu. Ani Josef Pechr při exekuci nezaváhal. Poločasový účet pak ještě Skolil uzavřel dorážkou z brankové čáry a strany se měnily za nerozhodného stavu. Krátce po pauze vystihl Řezníček špatnou přihrávku soupeře a dokázal se s přehledem prosadit. Bílá Hora stačila ještě jednou kontrovat a skóroval znovu Skolil, který kličkou obešel i na& ;amp ;scar on;eho gólmana. Konec však zaslouženě patřil domácím, když se nejprve potřetí v utkání prosadil Rákosník, který krásně naložil s přihrávkou Martina Stáry a poté pláchl rychlík Jáno Urban, kterého vysunul pěkně Honza Dvořák. Tato branka se ukázala jako rozdílová, protože Skolil svým také třetím gólem v utkání dokázal sice snížit, ale ihned poté následoval konečný hvizd rozhodčího Zatkala, který zápas odřídil s velkým přehledem.

Rozhodčí:Zatkal