Tabulka střelců: Pard

Pardálové3-2FC Zličín
 Dva zápasy, dvakrát hattrick. Michal Rákosník táhne Pardály k výhrám.

Datum a čas:25.08.2014 18:00  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Pardálové
Góly:Rákosník z pk (1:1, as. Řezníček), Rákosník (2:2, as. Řezníček), Rákosník (3:2)
Sestava:Bendzák - Kolařík, Brejcha P., Kudernatsch, Fryk - Krulich, Odstrčil, Dvořák, Stára - Rákosník M., Řezníček. Chybějící manager Jaroslav Bíro (dovolená Itálie).

Přední Kopanina - Pardálové FCPK (hráči nad 35 let) vstoupili úspěšně do nové sezóny. Oba úvodní zápasy hráli na domácím stadiónu a v obou uspěli naplno. Po výhře nad Bílou Horou (5:4) si tentokráte poradili i s FC Zličín (3:2). Strůjcem úspěchu byl opět Michal Rákosník, který dal v obou zápasech hattrick. Zličín se na Kopanině představil jako velmi kvalitní tým.

Kopanina počítala před výkopem ztráty, zranění kolene odklidilo ze soupisky gólmana Faltu, omluvenky poslali Dostál a Urban. Do branky se tak postavil Jirka Bendzák a s počtem hráčů to vyšlo na chlup přesně.

Do vedení šel Zličín, když obránci nechali hráče soupeře jít samotného na branku a ten přesně zakončil. Do přestávky však bylo vyrovnáno, když do šestnáctky se vřítil nebojácně Řezníček, byl faulován a Rákosník si s penaltou poradil bravurně.

Ve druhé půli se dlouho čekalo na branku až přišla na straně Zličína. Opět průvan v defenzívě, hráč sám na Bendzáka a sklopil po zemi k tyči 1:2. Gólman Kopaniny těžko mohl cokoliv dělat s oběma góly, naopak přidal několik krásných zákroků, svůj tým podržel a ukázal, že Kopanina je brankářská "líheň".

Špatně se vyvíjející zápas Kopanina nakonec zvládla otočit. Nejprve neproměnila šance, které po gólu volaly, aby nakonec skórovala ze situací, které příliš gólově nevypadaly.

Nejprve roztočený centr Řezníčka gólman hostů neudržel a všudybyl Rákosník doklepl na 2:2. Stejný hráč přidal i rozhodnutí. Svůj únik po křídle poslal před branku a jeho polocentr/střela přeletěl gólmana Zličína a zaplul na zadní tyči - 3:2 Kopanina.

Příště hraje Přední Kopanina ve středu 3. září od 18:00 na hřišti Červeného Újezda.

Rozhodčí:Zatkal