Tabulka střelců: Pard

Karta utkání

Pardálové6-4TJ Sokol Dolany
Datum a čas:16.06.2014 18:00  |  Poločas: 3 : 1  |  Tým: Pardálové
Góly:1:0 Řezníček (as. Dvořák), 2:0 Vaníček, 3:1 Plachý, 4:1 Pala (as. Dvořák), 5:1 Rákosník Michal (as. Řezníček), 6:3 Urban (as. Řezníček)
Góly-soupeř:2:1, 5:2, 5:3, 6:4
Sestava:Jelínek - Dostál, Brejcha Pavel, Odstrčil, Vaníček - Krulich, Dvořák, Rákosník Michal, Stára - Pala, Řezníček. Dále hokejově střídali: Urban, Plachý, Peclinovský Jan st., Gavenda Petr.

Přední Kopanina - Poslední utkání této sezóny odehráli Pardálové v kvalitním tempu a své určitě sehrála i vidina důstojné pozápasové rozlučky. Závěr se povedl náramně, Kopanina zvítězila a nastřílela krásných šest branek !!!

Brzy jsme se dostali do dvoubrankového vedení, když nejprve na přední tyči usměrnil míč po centru Dvořáka z levé strany Míra Řezníček a poté si odražený míč sebral Vaníček a z poměrně velké dálky se nádherně trefil. Následně sice hosté snížili, ale poločasové skóre uzavřel po individuální akci Honza Plachý. Po změně stran se po přihrávce Honzy Dvořáka dokázal prosadit Pala. Krátce po něm využil vysunutí Řezníčka po rychlém sprintu i Michal Rákosník a pomalu se začalo schylovat k debaklu, alo hosté za brali a dvěma brankami korigovali skŕe. Náš šestý gól vstřeli Urban po přihrávce v tomto utkání velmi aktivního Řezníčka. Soupeř pak již jen stačil jedním gólem snížit.

Rozhodčí:Zatkal