Kolaps Pardálů v Nebušicích. Pětibrankový debakl v derby je trpkou porážkou.

Datum a čas:14.10.2013 17:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:Fejfar z penalty (5:1)
Sestava:Jelínek - Bendzák, Kudernatch, Odstrčil, Hájek - Krulich, Stára, Fejfar, Plachý - Dostál, Rákosník M., Pala.

Nebušice - I čtvrté podzimní utkání jsme měli velký problém se sejít. Tři hráči dorazili až během prvního poločasu a to samozřejmě pro konečný výsledek není dobré. Zápasy víme dostatečně dopředu a není toho zase tolik. Soupeř je na tom stejně a sejít se dokáže včas. Nebušice vs Kopanina 5:1!!!

Po dlouhé době poprvé nastoupil opět v dresu FCPK brankář Petr Jelínek a potvrdil své kvality. Dostal sice pět branek, ale soupeře několikrát vychytal a zachránil hosty od debaklu. Soupeř se představil v dobrém světle a jejich běhavá záloha i co se soubojů týče přehrála naši středovou řadu. Jejich útočníci nám dělali velké problémy a výsledek poměru sil odpovídá. Náš tým zastihl tento zápas ve velkém útlumu a branku by se zřejmě nepovedlo vstřelit, i kdyby se hrálo do půlnoci. V samém závěru byla po zákroku na Palu odpískána penalta a Jirka Fejfar ještě stačil zaznamenat náš čestný úspěch. Ihned poté pískal rozhodčí konec. Stínem utkání bylo obnovené svalové zranění Jirky Bendzáka, který musel po hodině hry ze zápasu odstoupit. Je třeba se více než komentovat výkon spoluhráčů soustředit na ten svůj a možnost nápravy máme již příští týden doma proti tradičnímu soupeři z Bílé Hory. Musíme dokázat, že fotbal jsme hrát nezapomněli a zase najet na tu vítěznou loňskou vlnu!

Rozhodčí:Milota
Hřiště:Nebušice