Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 HráčZG
1.Müftüler Ali23
2.Jusko Tobiáš42
3.Řešátko Jakub41
 Posukan Daniil51
 Tržický Tomáš51
 Z=zápasy, G=góly
 
Program víkend: Jedomělice - FCPK B (SO, 18, UMT Střešovice), Nespeky - FCPK A (NE, 15, Nespeky tráva), Zličín - FCPK U17 (NE, 15:40, UMT Zličín)...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 SK Střešovice 1911 B20-1Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:30.09.2012 16:30  |  Poločas: 12 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:42. 12 : 1 - Kinsky (Jindřich)
Střelci FCPK:
Góly-soupeř:1. poločas - 8. 1 : 0, 9. 2 : 0, 11. 3 : 0, 15. 4 : 0, 18. 5 : 0, 22. 6 : 0, 26. 7 : 0, 27. 8 : 0, 29. 9 : 0, 36. 10 : 0, 37. 11 : 0, 39. 12 : 0, 2. poločas - 48. 13 : 1, 50. 14 : 1, 56. 15 : 1, 58. 16 : 1, 61. 17 : 1, 64. 18 : 1, 67. 19 : 1, 79. 20 : 1
Sestava:Tomáš Trojan - Dominik Soušek, Dominik Dufek, Jiří Fara, Jan Procházka - Wenzel Kinsky, Jan Levý, Nikola Cizner, Martin Jindřich - Jan Doubrava, Kryštof Mainzer, Martin Horák, David Mikolanda
 
Do nedalekých Střešovic jsme si přijeli pro pořádný příděl

 V neděli, po třech dnech pracovního volna jsme za hezkého počasí přijeli do Střešovic k dalšímu mistrovskému zápasu.

Hned od začátku jsme se dostali pod velký tlak soupeře, kterému jsme odolávali do 8. minuty. Od té doby jsme dostávali jeden gól za druhým.
Do poločasu bylo skóre hrozivé - 12 : 0 pro Střešovice. My jsme si v prvním poločase vypracovali jedinou brankovou šanci, kdy Honza Levý našel centrem ze strany ve vápně Davida Mikoldu, který ale nedokázal zpracovat přízemní centr.

Druhý poločas jsme začali lépe a prvních 10 minut hráli vyrovnaný fotbal. V této době jsme se dostávali i do brankových příležitostí a jednu z nich využili - ve 48. minutě se nám podařil rychlý útok po levém křídle a centr Martina Jindřicha hlavou proměnil v náš čestný úspěch Wenzel Kinsky - 12 : 1.
V dalším průběhu zápasu nám ale docházeli síly a soupeř naše nedostatky trestal až do skóre 20 : 1.

Závěrem:
Soupeř proměnil skoro každou svojí šanci - dařili se mu rychlé náběhy za naší obranu, dokázal střílet přesně k tyči ze střední vzdálenosti a hlavně trestal naše špatné odkopy nebo netrefování míče.
Tento zápas nám ukázal na čem musíme hodně zapracovat - musíme zrychlit start na míč i práci s míčem, zpracovávání dlouhých přihrávek (míč se od nás pouze odráží) a hlavně sílu v osobních soubojích.

Povrch:UMT
Hřiště:Střešovice
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sk-stresovice-1911.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Cizner Nikola80- --3    
Doubrava Jan80- --2    
Dufek Dominik80- --4    
Fara Jiří80- --2    
Horák Martin80- --3    
Jindřich Martin80- 113    
Kinsky Wenzel80142. -12    
Levý Jan80- --1    
Mainzer Kryštof80- --4    
Mikolda David80- --3    
Procházka Jan80- --2    
Soušek Dominik80- --4    
Trojan Tomáš80- --3    
Celkem:1,0401 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Libuš 1131
2. FAA Zbura 1128
3.FC Háje Jižní Město 1120
4.TJ Praga Praha 1118
5.FC Čechie Uhříněves 1117
6. FK Dukla Jižní Město 1115
7. Sokol Dolní Počernice 1112
8.FC Zličín 1112
9.SK Střešovice 1911 B1111
10.Mladší dorost (U17)1110
11.Slovan Bohnice 119
12.SK Ďáblice 118

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - Sokol Dolní Počernice 1 : 3
FC Háje Jižní Město - Slovan Bohnice 6 : 0
FC Čechie Uhříněves - FC Zličín 2 : 1
FAA Zbura - SK Střešovice 1911 B6 : 1
SK Ďáblice - SK Libuš 1 : 2
FK Dukla Jižní Město - TJ Praga Praha 2 : 3

Další kolo

Mladší dorost (U17) - Slovan Bohnice 22.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:13:35 (-22)
Průměr gólů/zápas:1.18 / 3.18
Body z maxima:10 z 33
Bodová úspěšnost:30.30%

Bylo odehráno

07.02.TOlympia Radotín
Mladší dorost (U17)
3
1
31.01.TFK Rudná
Mladší dorost (U17)
4
1
26.01.TPovltavská FA
Mladší dorost (U17)
4
2
19.01.TSK Slaný
Mladší dorost (U17)
1
5
12.01.TFK Hořovicko
Mladší dorost (U17)
10
2
16.11.MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
1
3
09.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
2
0
03.11.MMladší dorost (U17)
TJ Praga Praha
2
1
26.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
3
0
20.10.MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
3
1
13.10.MMladší dorost (U17)
SK Libuš
1
11
06.10.MFC Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
3
1
29.09.MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
1
5
22.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
0
0
15.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
1

Bude se hrát

01.03.
15:40
TFC Zličín
Mladší dorost (U17)
08.03.
12:00
TFAA Zbura
Mladší dorost (U17)
22.03.
15:00
MMladší dorost (U17)
Slovan Bohnice
28.03.
12:00
MSK Ďáblice
Mladší dorost (U17)
05.04.
16:30
MMladší dorost (U17)
FC Zličín
18.04.
14:00
MMladší dorost (U17)
FC Čechie Uhříněves
25.04.
16:45
MSK Libuš
Mladší dorost (U17)
03.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
FC Háje Jižní Město
10.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
SK Střešovice 1911 B
16.05.
09:00
MTJ Praga Praha
Mladší dorost (U17)
23.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
FK Dukla Jižní Město
31.05.
17:00
MSokol Dolní Počernice
Mladší dorost (U17)
06.06.
15:30
MFAA Zbura
Mladší dorost (U17)