Tabulka střelců: M-B

FCPK B5-2SK Střešovice 1911 B
 Pět gólů do sítě Střešovice. To je pořádný start béčka v 1.B třídě!!!

Datum a čas:26.08.2012 17:00  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: FCPK B
Góly:13. Brabec (1:0, as. Krupička), 48. Krupička (2:0, as. Buzek), 50. Kozlík (3:0, as. Pícka), 85. Leubner (4:2), 90. Buzek (5:2)
Góly-soupeř:78. (3:1), 80. (3:2)
Sestava:Borský D. - Holeček (46. Trusina), Cigánek (K), Brabec, Leubner - Stára, Buzek, Pecka (46. Pícka), Kozlík (63. Bíro) - Krupička, Průša. Na střídání připraven: Kostříž. Trenér: Čestmír Odstrčil.
Sestava-soupeř:Beer - Jelínek (60. Martínek), Hloušek, Novák, Kopsa, Tymočko (K), Vajnar (60. Křepinský), Maryška, Kubíček, Novák, Vodička.

Přední Kopanina - Rezerva Přední Kopaniny po pádu z 1.A třídy nastartovala účast v nové soutěži (1.B) velmi dobře. V derby dvou týmů z Prahy 6 nastřílela béčku Střešovic pět branek. V zápase vedla Kopanina už 3:0, poté dovolila soupeři dvakrát skórovat, ale po gólech Leubnera a Buzka se výsledek opět stal jednoznačným.

První poločas hrála Kopanina po větru, ale dokázala vytěžit pouze branku Brabce. Ten se z pozice stopera vysunul a celou akci korunoval v závěru, kdy po efektní narážečce patičkou s Krupičkou přesně zakončil. 1:0 pro Kopaninu B!!!

I díky podpoře větru se hrálo převážně na polovině Střešovic, žádný další zápis do střelecké tabulky se však nekonal. Kopanina si vypracovala několik pěkných možností, ale bez přesného zakončení. Na druhé straně Střešovice trefily tyčku.

Do druhé půle trenér Odstrčil vystřídal Holečka s Peckou a na jejich místa poslal Trusinu s Píckou. První jmenovaný se vrátil po téměř dvou letech, kdy si v zápase FCPK B vs Kunratice na Kopanině přetrhl křížový vaz v koleni. Vítej zpátky Radime!!!

Druhý jmenovaný, Libor Pícka, přišel před touto sezónou na přestup z týmu Horažďovic.

Kopanina, ač proti větru, nastoupila do druhé půle famózně a přišpendlila střešovický tým před jeho branku. Z řady šancí pak dvakrát skórovala.

Nejprve po obrovském závaru, kdy si během 15 vteřin vystřelil kdekdo na branku Střešovic, ale teprve trefa Krupičky pod břevno byla ta správná. Podruhé pak skóroval Kozlík, který odražený míč po hlavičce Pícky do tyče poslal pěknou střelou z vápna k tyči.

Jednoznačný zápas změnily Střešovice dvěma góly. Nejprve jim sudí Paclt daroval standardní situaci, po které náhodná teč skončila v horním rohu Borského branky a pak po špatné rozehrávce Leubnera přišel rychlý brejk a rázem to bylo 3:2.

Netrvalo však dlouho a Leubner napravil svou chybu, když po standardce vykutálený míč z vápna poslal nekompromisně levačkou do sítě a bylo to 4:2. Tento gól hosty definitivně položil. Úplně na závěr pak výborně hrající Buzek obešel několik hráčů, využil dobrého stínování Bíra a chytrým obloučkem poslal Střešovice domů s pětigólovým nákladem.

V dalším zápase se Kopanina B představí za týden v Tróji!!!
Rozhodčí:Paclt - Vavroch, Čikara
Žluté karty:Holeček