Datum a čas:09.04.2012 14:45  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly:32. 1:1 - Jan Levý, 58. 1:2 - David Mann
Střelci FCPK:Mann David (),
Góly-soupeř:10. 1:0, 67. 2:2
Sestava:Tomáš Trojan - Petr Najman, Dominik Dufek, Jan Procházka, Miroslav Najman, Jaroslav Hazuka - Matouš Pčola, David Mann, Jan Levý (K), Antonie Stárová - Nikola Cizner, Oliver Lacman, Jakub Čech

Konečně jsme na jaře získali první bod, ale vítězství bylo hodně blízko.

Na Velikonoce jsme nastoupili k třetímu jarnímu zápasu s odhodláním konečně bodovat. Hrálo se na trávě za příjemného slunečného počasí.

První poločas jsme nezačali dobře, stáhli se do obrany a nehráli aktivně. Pouze jsme bránili a nebyli nebezpeční směrem dopředu.
V 10. minutě zahrával soupeř rohový kop který jsme nedokázali pokrýt a nechali osamoceného útočníka soupeře doklepávat z malého vápna - prorávali jsme 1 : 0.
V dalším průběhu prvního poločasu měl soupeř mírnou převahu, ale do nebezpečných situací jsme jej nepouštěli. My se k brance soupeře také moc nedostávali a zmohli se jenom na nějaké střeli z dálky, které branku soupeře moc neohrozili.
Ke konci poločasu jsme hru zklidnili a začali se více dostávat před soupeřovu branku.
Těsně před poločasem vybojoval na půli Honza Levý míč, prokličkoval mezi třemi obránci soupeře a hnal se sám na branku. Tvrdou střelou nedal brankáři soupeře šanci a srovnal na 1 : 1. Byl to jeho první mistrovský gól na velkém hřišti.

Ve druhém poločase jsme se rozhodli hrát kombinačně a ne pouze nakopávané míče, což se nám dařilo. Najednou jsme byli aktivnější než soupeř a dostávali se i do zakončení - Matouš Pčola dvakrát krásně utekl po pravé straně a nacentroval před branku, ale bohužel poprvé David Mann strílel těsně vedle a podruhé Jakub Čech kousek nad branku soupeře.
Naše aktivita byla po zásluze odměněna. V 57. minutě zachytil David Mann odkop od branky a z dálky poslal míč lobem pod břevno - 1 : 2.
Po inkasovaném gólu začal soupeř více útočit a my se dostali do bránění příznivého výsledku.
Ze hry jsme soupeře do šancí nepouštěli tak o výsledku rozhodla až standardní situace soupeře. Tři minuty před koncem zahrával soupeř přímý kop ze strany a my nedokázali pokrýt náběh soupeřova útočníka a nechali jej hlavičkovat za naší obranou - 2 : 2.
Ke konci jsme se ještě snažili zvrátit vítězství na naší stranu, ale dostali jsme se pouze ke dvěma rohovým kopům.

Na závěr musím všem hráčům poděkovat za předvedený výkon. Ze hry se soupeř nedostal do žádných brankových příležitostí, protože jsme oba góly dostali ze standardních situací - na jejich bránění musíme zapracovat. Škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce - vítězství bylo opravdu blízko.

Rozhodčí:Dvořák M.
Žluté karty:Dominik Dufek
Hřiště:Stodůlky