MFK Dobříš 2-3FCPK B
 Probuzení střelce: Trojan hattrickem složil MFK Dobříš s Filipem Dortem

Datum a čas:05.02.2012 14:00  |  Poločas: 0 : 2  |  Tým: FCPK B
Góly:Trojan (1:0, as. Plachý), Trojan (2:0, as. Cigánek), Trojan (3:1, as. Průša)
Sestava:Základní sestava: Borský D. - Hájek, Brabec, Cigánek, Rákosník M. - Holeček M., Plachý, Valášek, Průša - Trojan, Kozlík. Náhradníci: Odstrčil, Dusil (střídalo se hokejově). Trenér: Čestmír Odstrčil.

D o b ř í š - Výtečný střelecký zápis do klubových kronik si připsal útočník Kopaniny Stanislav Trojan. Za kopaninské béčko si v přípravném zápase v Dobříši připsal hattrick a rozhodl o vítězství modročervených 3:2. Za účastníka středočeské 1.A třídy nastoupil také bývalý prvoligový fotbalista Filip Dort, odchovanec dobříšské kopané.

Kopaninská rezerva ve svém prvním přípravném utkání nastoupila ve značně kombinované sestavě. V té se objevili z Pardálů Hájek s Odstrčilem, dorostenec Kozlík a vše vyztužily nové tváře Plachý, Valášek, Dusil.

V mrazivém počasí na pěkné umělce Městského fotbalového klubu Dobříš trvalo hostům 20 minut než se rozehřáli po krátké rozcvičce, ale pak hru srovnali a naopak získávali navrch. Výsledkem byly dvě vstřelené branky do sítě jedenáctého týmu 1.A třídy středočeského přeboru ještě do poločasu.

Nejprve pálil Plachý, jeho střela byla sražena k volému Trojanovi a ten vypálil do tyče do brankáře a do branky. Jedna nula pro FCPK B. Těsně před půlí byl pak na polovině hřiště faulován Cigánek, který překvapil soupeře rychlou rozehrávkou na Trojana a jeho střela s otočky přes brankáře znamenala vedení 2:0.

Ve druhé půli Kopanina B dobře držela míč, domácí tým se poměrně hodně stáhl a přestože prohrával 0:2, dopředu se nehnal. Proto velká škoda, že z ojedinělé standardní situace ze strany míč propadl mezi všemi hráči a zapadl za zadní tyč Borského branky. Dobříš snížila na 1:2.

Dvoubrankové vedení však Kopanina znovu získala záhy. Výborný Průša získal na půlce míč utekl všem a přihrál před prázdnou branku Trojanovi, který zkompletoval svůj hattrick. Probuzení střelce Trojana není náhodné. Přípravu částečně absolvuje i s divizním A týmem, za který už také vstřelil jeden gól v Berouně, a zlepšená forma je na něm vidět.

V samotném závěru Dobříš ještě jednou snížila opět po standardní situaci, ale hosté si už cenné vítězství nenechali vzít.
Rozhodčí:výborný pomezní č.1 Pavelka Petr
Hřiště:Dobříš