SK Střešovice 1911 3-1Mladší žáci (U13)
Datum a čas:27.08.2011 15:00  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:47. Bytomski
Sestava:Jan Kozlík - Matěj Svoboda, Daniel Čadek - Martin Kubáček, Matouš Schierreich, Vendelín Schierreich (C), George Mazzotti - Max Bytomski, Michael Novotný, Miroslav Tesárek

Střešovice (mak) - Mladší žáci zahájili herní přípravu přátelským utkáním s SK Střešovice 1911. Pohledné utkání skončiilo výhrou domácích 3:1, o střelecký zápis hostů se postaral Max Bytomski.

Se střešovickými kluky se kopaninský tým utkává v přípravě pravidelně již několikátý rok a prakticky vždy jsou utkání vyrovnaná a hraná v dobrém tempu. Ani tentokráte tomu nebylo jinak, byť výhra domácích je zasloužená, neboť zejména ve druhé části druhého poločasu začali svého kopaninského soupeře přehrávat zejména díky lepší kondici.
Hned od úvodu se oba celky pilně věnovaly útočení a první měl blízko ke skórování kopaninský tým - střela Martina Kubáčka zpoza pokutového území skončila na břevně branky domácích. Poté několikráte zahrozili domácí fotbalisté, jimž však v koncovce chyběl klid, v jednom z případů i štěstí, když jedna ze střel střešovických orazítkovala břevno. Navíc se dvakrát výbornými zákroky prezentoval v kopaninské brance Honza Kozlík takže skore bylo bezbrankové až do poslední minuty první půle, kdy do té doby bezchybný Honza Kozlík podběhl centrovaný míč a domácí šli do vedení.
Druhý poločas se nesl v obdobném duchu jako první, tzn. se snahou vsech hráčů o útočení. Domácí se snažili prosadit přímočarou hrou založenou na dobrém pohybu všech hráčů, Kopanina pak kombinacemi. Ve 47.minutě se po centru George Mazzottiho prosadil hlavou Max Bytomski a bylo vyrovnáno. Nerozhodný stav však vydržel jen čtyři minuty, to hosté zaváhali v středu obrany, Honza Kozlík i přes všechnu snahu neudržel prudkou střelu útočníka střešovických a domácí opět vedli. V 55.minutě byla Přední Kopanina blízko k vyrovnání, ale střelu Maxe Bytomskiho, jenž ve druhé půli velmi aktivní, opět zastavilo břevno střešovické branky. Max se poté společně s Martinem Kubáčkem dostali o pět minut později ještě k jedné velmi dobré střelecké pozice, ale svou příležitost promarnili a dle přísloví \"Nedáš, dostaneš\" přišel z protiútoku ze střešovických kopaček trest v podobě třetí branky.
V závěrečných minutách již začaly zejména hostům docházet síly a utkání tak dospělo ke konečnému výsledku 3:1 pro domácí. Zápas, který spravedlivě a s přehledem řídil střešovický kouč Petr Hampacher, byl pro oba týmy dobrou přípravou na podzimní mistrovská utkání. Kopaninský tým i přes porážku nezklamal, je však vidět, že v některých činnostech budou kluci muset na sobě zapracovat.

Rozhodčí:P.Hampacher