SK Motorlet Praha 2-2Starší žáci (U15)
Datum a čas:11.09.2011 17:00  |  Poločas: 2 : 2  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly:1. Čejka (0:1), 19. Tománek (1:2)
Góly-soupeř:6. 1:1, 30. 2:2

Košíře (lev) - V anglickém režimu jsme po středě nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu hned v neděli, proti silnému Motorletu. Tento zápas jsme odehráli s velikou bojovností a také velikou dávkou štěstí a výsledkem byla vybojovaná remíza 2:2

Zápas jsme začali opravdu skvělě - hned z první šance v první minutě jsme se dostali do vedení 0:1. Tonča Stárová vyslala kolnicí Alexe Čejku do sóla, který se po nedorozumění obrany soupeře s brankářem dostal k míči a technicky zavěsil.

Naše vedení bohužel trvalo jenom pár minut. V 6. minutě naše záloha nedokázala pokrýt území před naším velkým vápnem a nechala střílet osamoceného hráče soupeře - 1:1.

Hned další šanci jsme opět proměnili - v 19. minutě poslala Tonča Stárová dlouhý centr mezi obranu a brankáře soupeře, kam si naběhl Honza Tománek a z voleje přelobovat domácího brankáře - 1:2.

Soupeř byl z vývoje zápasu hodně nervózní, z čehož vyplynuly i ostré zákroky na naše brankáře, kdy ho útočník soupeře nakopl i po chycení míče.

Ve 30. minutě jsme nepokryli rohový kop a nechali volného útočníka soupeře zakončovat na zadní tyči - 2:2.

Do konce prvního poločasu už se nic zajímavého nestalo.

Druhý poločas začal lépe náš soupeř, který měl územní převahu, ale naše obrana včetně brankáře fungovala spolehlivě a nepovolila zvrat v utkání.

Ve 45. minutě musel po souborji střídat Venda Schierrech - přišel za něj Míra Najman.

V 50. minutě jsme střídali podruhé, protože Geoge Mazzoti už toho měl opravdu dost. Vystřídal ho Kryštov Mainzer do útoku a do zálohy se stáhl Alex Čejka.

Velkou šanci měl soupeř v 50. minutě, kdy jsme zastavili sólo soupeřova záložníka až nedovoleně skluzem v pokutovém území. Nařízenou penaltu nohama vykopl náš brankář Tomáš Trojan.

V 55. minutě jsme museli vystřídat i našeho druhého středního záložníka, který už také nemohl. Přišel za něj Olík Lacman.

Velká komplikace nastala v 61. minutě, kdy Honza Levý před vápnem zastavil útočníka soupeře faulem zezadu a dostal za to červenou kartu. Posledním 9 minut jsme se bránili v 10ti a dopředu se nedostávali.

Díky velké obětavosti všech hráčů a skvělému výkonu brankáře, který zneškodnil nebezpečné šance soupeře, jsme nakonec udrželi remízu.

Na závěr musím všechny hráče pochválit za nasazení po celý zápas. Jak se ukázalo v závěru, musíme ještě zapracovat na fyzičce, protože ke konci nás soupeř přehrával.
Červené karty:61. Jan Levý
Hřiště:Uh.sklady