Hlavní partneři klubu

Tabulka střelců 1-10

Program víkend: Jedomělice - FCPK B (SO, 18, UMT Střešovice), Nespeky - FCPK A (NE, 15, Nespeky tráva), Zličín - FCPK U17 (NE, 15:40, UMT Zličín)...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......
 SK Střešovice 1911 6-0Mladší dorost (U17)
 Vysoká porážka v derby ve Střešovicích. Bez osmi minut jsme však hráli v deseti!

Datum a čas:23.10.2011 13:15  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Sestava:Stoklasa - Pliska D., Schuster, Fara, Fárka, Matoušek, Pliska M., Schierreich, Tvrz, Macháček, Neustadt, Kinsky, Veselý. Trenér: Viktor Pliska.

S t ř e š o v i c e - Mladší dorostenci dostali v 10. kole šest gólů ve Střešovicích, kde jim však výrazně ublížilo vyloučení Petra Fárky už v 8. minutě zápasu za ruku. Kopanina do poločasu s domácími držela krok a v prvním dějství inkasovala jen jeden gól. Ve druhé půli však domácí rozhodli dalšími pěti brankami.

Komentář trenéra (Viktor Pliska)
V dalším derby naši mladší dorostenci nastoupili odhodlaně, ale zastavila je červená karta v čase 7:30. Domácí vsítili gól po překonání brankáře, za kterého zaskočil obránce Fárka a zasáhl míč rukou. Rozhodčí gól neuznal, nařídil penaltu a Fárku vyloučil. Nařízenou penaltu domácí neproměnili - netrefili branku.

Tím se zřejmě nastartoval tragický výkon rozhodčího, který se dobře hrajícím domácím a ještě v přesile o jednoho hráče, snažil co nejvíce pomoci. Možná to nebyla snaha, ale jen nemohoucnost a tragičnost jeho výkonu. Byl největší překážkou fotbalu na hřišti. Naši ml. dorostenci dobře odolávali a snažili se o vyrovnanou partii. Bohužel ve 13. minutě dostali gól na 1 : 0, následné šance z úniků neproměnili a tak tento výsledek vydržel do konce první půle.

Do druhé půle naši hráči nastoupili se snahou vydržet a hrát svoje, ale jak síly docházely, více se prosazovali domácí. Za stavu 3 :0 pro domácí ještě vypomohl rozhodčí odpískáním již druhé penalty, exekutor se nemýlil, 4 : 0. Pak ale teprve přišly nečekaně skvělé chvíle rozhodčího, za tohoto stavu nadále dopřával klidu domácím, při evidentním šlapáku domácího obránce proti našemu útočníkovi a možnosti útoku našich dorostenců nejen odpískal, ale obrátil hru proti našim. Těžko se hraje v oslabení a ještě proti rozhodčímu. Dokonce jsme se s vedením soupeře dohodli, že kdyby kluci hráli bez rozhodčího a sami si říkali, byl by to alespoň fotbal.
Červené karty:8. Fárka (FCPK)
Hřiště:Střešovice