Mladší přípravka B (U8)2-9Spartak Hrdlořezy
 Vyrovnané utkání s Hrdlořezy rozhodl šesti góly kapitán hostů Liška

Datum a čas:28.05.2011 09:15  |  Poločas: 1 : 4  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:14. Schallwig (1:2), 31. Schallwig (2:5)
Sestava:Vaněk - Lešner J., Procházka, Holub - Sedláček, Van Dam, Novák, Lešner T. - Schallwig, Vandůrek, Cigánek, Campion. Trenéři: Tomáš Cigánek & Martin Novák
Sestava-soupeř:Valenta - Liška (K), Křenek, Rybák, Pluhař, Širlo, Dvořák, Dvořáková, Halama, Morávek, Lettl, Cvikr. Trenér: Vladimír Liška.

P ř e d n í K o p a n i n a - Mladší přípravka B se naposledy v tomto soutěžním ročníku představila na domácím stadiónu a tentokráte se musela sklonit před svým soupeřem. Spartaku Hrdlořezy kluci podlehli 2:9. Zápas rozhodla individualita kapitána Hrdlořez Vladimíra Lišky, jehož fyzické parametry byly pro kopaninské hráče nebranitelné. Hrdlořezký šutér nasázel Vaňkovi šest z devíti branek!

Liška operoval na hrotu útoku a přestože se s ním obránci Lešner a Procházka, ve druhé půli i Holub, prali seč jim síly stačili, Liška jim opakovaně ukazoval záda a tvrdě ostřeloval branku Pepíčka Vaňka. Výtečně mu sekundoval ještě hráč s č.7 Tomáš Křenek, oba hráči narození v roce 2002.

Kopanina hrála s Hrdlořezy vyrovnaný zápas, ale hráče typu Lišky v týmu neměla. Jeho produktivita rozhodla zápas. Škoda, že na utkání nemohl pro zranění dorazit Ondřej Maxa nebo Mikuláš Barna. Možná tito hráči se svými fyzickými proporcemi mohli Lišku zastavit!

Hrdlořezy daly v první půli čtyři branky, ve druhé pět. Kopanina korigovala dvěma góly Emila Schallwiga, který se tak se šesti brankami vyhoupl na druhé místo v tabulce střelců. Za týden přípravka ukončí sezónu zápasem v Dolních Počernicích.