Mladší přípravka B (U8)3-2FC Zličín
 Přípravka v dramatickém zápase přehrála Zličín. Padlo pět branek!

Datum a čas:15.05.2011 09:15  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:Procházka (1:0), Schallwig (2:1), Schallwig (3:2)
Góly-soupeř:Hollerbach 2x
Sestava:Schallwig (26. Rasche) - Migaj, Rasche (26. Schallwig), Maxa - Cizner, Procházka (K), Sedláček, Van Dam - Novák, Cigánek. Trenér: Tomáš Cigánek
Sestava-soupeř:Milata "K" - Forejtek, Pešek - Kačerovský, Hollerbach, Jiras - Veverka, Šilhán střídali: Klomínková N., Klomínková E., Horyna, Korynta, Komani

P ř e d n í K o p a n i n a - Tým mladší přípravky B se na jaře raduje už ze třetí výhry. Po Junioru a Modřanech porazil také Zličín. V dramatickém zápase hosté dvakrát srovnali náskok Kopaniny, ale třetí gól do jejich sítě už zůstal bez odpovědi. První gól FCPK dal Procházka, ve druhé půli se dvakrát trefil německý buldog Emil Schallwig.

Po dešti na kluzkém terénu se hrál vyrovnaný zápas, který nakonec rozhodl dvěma góly ve druhé půli Schallwig. Ten první poločas chytal a za svá záda gól nepustil. Jeho náhradník Vincent Rasche si v brance vedl rovněž zdatně, a to navzdory tomu, že pustil dvě branky. Kopanina se musela obejít bez několika tradičních opor a neposílil jí ani nikdo z A mužstva, které hrálo ve stejný čas na Vyšehradě. I proto je výhra cenná.

Tomáš Cigánek (trenér):
Byl to určitě zajímavý zápas pro kluky i přítomné rodiče. Chtěli jsme Zličín porazit, věděli jsme, že to je soupeř na naší úrovni a hrajeme doma na hřišti, které kluci znají a kde se cítí dobře. To se nakonec podařilo, máme radost. Rozhodla nakonec naše větší jistota v defenzivě, včetně obou brankářů a individuální schopnosti Schallwiga v útoku, který má výtečný tah na branku a tvrdé zakončení. Gratuluji celému týmu, který bojoval a byl po zásluze odměněn.