Avia Čakovice 4-0Mladší přípravka B (U8)
 V Čakovicích se Kopanina statečně držela, ale druhou půli jí soupeř přetlačil

Datum a čas:30.04.2011 9:00  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly-soupeř:9. (1:0), 34. (2:0), 41. (3:0), 48. (4:0)
Sestava:Schallwig - Šrajer, Lešner J. (K), Procházka - Lešner T., Maxa, Cizner, Campion, Novák P., Sedláček - Van Dam, Novák V., Vandůrek, Cigánek. Trenéři: Tomáš Cigánek st., Martin Novák.

Č a k o v i c e - Mladší přípravka B před týdnem porazila doma Modřany a ani proti Čakovicím nemusela být podle tabulky bez šancí. Stejného soupeře porazila doma na podzim 2:0. Odveta však nakonec už tolik úspěšná nebyla. Kopaňáci bojovali, ale nakonec podlehli o čtyři branky. Zejména první poločas to však byla naprosto vyrovnaná partie.

Tomáš Cigánek (trenér - hodnocení):
Musím kluky pochválit. Oproti soupeři jsme byli o rok a v některých případech i o dva roky mladší, takže fyzická síla patřila Čakovicím. V první půli bylo utkání zcela vyrovnané, soupeř svou jedinou šanci proměnil, na naší straně se dostal sám před brankáře Venda Novák, ale chybělo mu trochu štěstí, aby proměnil. Ve druhé půli jsme se nebáli více střídat i mladší kluky, aby si všichni zahráli a o to víc se projevila fyzická nadvláda soupeře. Několikrát náš podržel výtečný Emil Schallwig v brance, dostali jsme se i k několika střelám (Campion, Lešner T., Van Dam, Maxa), ale těmto pokusům chyběla větší razance. Klukům jsme v kabině poděkovali, v týdnu potrénujeme a příští víkend máme další zápas proti Radotínu.