SK Ďáblice 10-0Mladší přípravka B (U8)
 Proti prvním Ďáblicím přípravka neměla šanci. Dostala deset branek.

Datum a čas:16.04.2011 09:00  |  Poločas: 5 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Sestava:Vaněk - Barna, Migaj, Lešner J. - Procházka, Cizner, Vašina - Van Dam, Vandůrek. Trenér: Lenka Ciznerová (záskok)

Ď á b l i c e - Po výhře nad posledním Juniorem čekaly na mladší přípravku B v dalším kole pro změnu první Ďáblice. Zatímco před týdnem Kopanina dala pět, teď dostala deset. Soupeř byl nad síly našeho kolektivu, který se přes veškerou snahu nedostal ani ke vstřelení čestného úspěchu. Vinou nemocí a zranění jsme měli bohužel jen jednoho hráče na střídání a i to bylo znát.

Lenka Ciznerová (komentář):
Soupeř byl živější, sehranější, prostě lepší. My jsme měli jen jednoho hráče na střídání, kluci byli v závěru dost vyšťavený. Měli jsme i nějaké šance, Leon nebo Samík, ale byli jsme vpředu hodně osamoceni. Nic se neděje, musíme poctivě trénovat a připravit se na další zápasy. Kvůli velikonočním svátkům předehráváme už v úterý proti Modřanům.
Rozhodčí:Kutiš st.
Hřiště:Ďáblice