Starší přípravka B (U10)1-7SK Modřany
 Premiérová branka Sellerse nestačila. Přípravka prohrála na jaře počtvrté.

Datum a čas:08.05.2011 09:15  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:26. Sellers (1:3, as. Charouzová)
Góly-soupeř:8. (0:1), 23. (0:2), 25. (0:3), 28. (1:4), 32. (1:5), 43. (1:6), 50. (1:7)
Sestava:Chundela - Pavlisová, Charouzová, Jareš, Dew, Sellers, Andersson, Selinger, Demirel, Matyáš J., Matyáš V., Trojan, Beatty, Rücker. Trenér: Petr Linx

P ř e d n í K o p a n i n a - Starší přípravce B se nedaří. Na jaře prohrála z pěti zápasů čtyři. V zatím posledním utkání proti Modřanům padla na domácím stadiónu 1:7. Poločasové skóre 0:3 sice hned na začátku druhé půle vylepšil svou letošní premiérovou brankou Sellers, ovšem pak už opět stříleli jen hráči Modřan.