TJ Junior Praha B6-1Starší přípravka B (U10)
 Porážka s prvním Juniorem B. Otevřený fotbal s mnoha šancemi na obou stranách.

Datum a čas:17.04.2011 08:30  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:46. Roberts (6:1)
Sestava:Chundela - Jareš, Matyáš J., Matyáš V., Selinger, Dew, Rücker, Roberts, Demirel, Andersson, Mainolfi, Sellers. Trenér: Petr Linx.

P r a h a - Starší přípravka B (roč.2001) prohrála s vedoucím týmem své tabulky - Juniorem Praha B 1:6. Soupeř byl zejména silově mnohem zdatnější, v drtivé většině všichni hráči o rok starší než naši. Přesto i Kopanina si vypracovala řadu šancí, skóroval však jen Roberts, který korigoval za stavu 0:6.

Petr Linx (trenér - hodnocení):
Proti silnému soupeři jsme předvedli dobrý výkon. Od úvodních minut bylo vidět, že nás soupeř podcenil. Hráli jsme aktivně a nutili je k chybám v obraně. Bohužel se nám nepodařilo, jak je již tuhle sezónu zvykem, ze slibních šancí vstřelit branku. V obraně jsme si proti vyspělejším protihráčům počínali bojovně a když něco propadlo, byl na místě náš brankář. Bohužel na samotném konci prvního poločasu jsme inkasovali dva slepené góly, které soupeře uklidnily. Do druhého poločasu vstoupil soupeř velmi soustředeně a ukázal, proč je v popředí tabulky. Dvěma trefami do prázdné branky prakticky rohodl zápas. Poté jsme měli opět pěkné šance (samostatné úniky, přečíslení), které ale bohužel pouze volaly po skórování. Výsledek 6:1 pouze svědčí o vyšší efektivitě starších a zkušenějších kluků z Junioru. Škoda, za předvedenou hru a bojovnost si naši kluci zasloužili lepší výsledek.
Rozhodčí:Faltys
Hřiště:V úžlabině