Mladší žáci (U12)1-1SK Třeboradice
Datum a čas:01.05.2011 10:45  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U12)
Góly:53. Procházka
Sestava:Jan Kozlík - Matěj Svoboda, Daniel Čadek, Jan Levý, Tadeáš Vašina - Antonie Stárová, Vendelín Schierreich, Martin Kuchař, Alex Stobbe, Matouš Pčola (C) - Timothy Forman, Alex Čejka, Jan Procházka, David Baštář, Petr Šindílek

Praha (mak) - Mladší žáci v domácím utkání s SK Třeboradice vybojovali po remíze 1:1 pouze bod. Obě branky padly po individuálních chybách obranců. Za Přední Kopaninu se v druhém utkání po sobě brankově prosadil Honza Procházka.

Třeboradický SK dorazil na Přední Kopaninu sice jen s 11 hráči, avšak správnou dávku bojovnosti a nasazení doma nezapoměl. Domácí se sice snažili o aktivní hru, avšak jejich akce často končily na pozorné obraně soupeře nebo v rukavicích dobře chytajícího třeboradického gólmana. I přes pozornou obranu Třeboradic se kopaninští v prvním poločase ocitli blízko vstřelení branky, ale Matouš Pčola a Timothy Forman osamoceni před brankářem postrádali klid v koncovce. Nejblíže ke vstřelení branky byla Tonča Stárová, jejíž střela skončila na pravé tyči branky Třeboradic.
Druhý poločas pokračoval v obdobném duchu jako první dějství, nicméně hra byla oboustranně poměrně nepřesná i díky hrbolatému trávníku kopaninského hřiště. Kopanina byla i nadále v útočení aktivní, ale jako první se radovali ze vstřelené branky hosté. Dan Čadek slabě odkopl či spíše nahrál míč založníkovi soupeře jenž na nic nečekal a dlouhým pasem za kopaninskou obranu vyzval k zakončení jednoho z hostujících útočníků. Ten se tváří v tvář Honzovi Kozlíkovi nemýlil a stav byl 0:1 pro Třeboradice. Inkasovaná branka domácí hráče zaskočila a po několik minut se hra odehrávala výlučně ve středu pole. S přibývajícími minutami však kopaninští hráči získali tlak a zejména akcemi po stranách hřiště, kde vynikali hlavně rychlí Matouš Pčola s Tončo Stárovou, ohrožovali třeboradickou branku. Vyrovnání přišlo z kopačky Honzy procházky sedm minut před koncem - Honza vystihl pomalou malou domů jednoho z třeboradických obránců a po blafáku brankáři z úhlu přesně zakončil. V posledních minutách utkání se do stoprocentní brankové šance dostal Tadeáš Vašina, jemuž před prázdnou branku poslal přesnou přihrávku Matouš Pčola - míč však díky drnu Tadeášovi přeskočil nohu. Ve férově hraném utkání si oba týmy tedy nakonec body rozdělily stejným dílem.