Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Starší přípravka (U10)3-1SK Union Vršovice  
Datum a čas:06.11.2010 10:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U10)
Střelci FCPK:
 



Rozhodčí:laik (Gregor)
Delegát:-
Povrch:tráva
Hřiště:Přední Kopanina
Diváci:30
Soupeř na webu:http://skunionvrsovice.webnode.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bail Šimon50227, 30 -2-    
Burchfiel Evan50- ---    
Dennehy Max50- ---    
Gregor Michal50- ---    
Charouzová Nikola50- ---    
Jamrich Milan50- ---    
Katz Idan50- ---    
Kokeš Šimon50- ---    
Lohmeier Ben50- ---    
Mojžíš Petr50- ---    
Pavlisová Natálie50- ---    
Pettinella Dario50- ---    
Roberts Samuel50139 -1-    
Rücker Lukáš50- ---    
Schierreich Matouš50- ---    
Tesárek Miroslav50- ---    
Celkem:8003 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Union Vršovice 2054
2.SK Ďáblice 2048
3.FK Slavoj Vyšehrad 2048
4.FC Tempo 2048
5.TJ Sokol Kolovraty 2031
6.SK Čechie Smíchov 2031
7.Starší přípravka (U10)2028
8.SK Hostivař 2019
9.FK Újezd nad Lesy 2012
10.Sokol Lipence 204
11.FK Dukla Praha Ž204

Poslední kolo

SK Ďáblice - Starší přípravka (U10)49 : 18
FK Újezd nad Lesy - Sokol Lipence 21 : 19
FK Dukla Praha Ž - TJ Sokol Kolovraty 11 : 32
FK Slavoj Vyšehrad - SK Čechie Smíchov 30 : 6
SK Hostivař - FC Tempo 24 : 35

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:20
Vítězství:9
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:10
Porážky [pen]:0
Skóre:425:473 (-48)
Průměr gólů/zápas:21.25 / 23.65
Body z maxima:28 z 60
Bodová úspěšnost:46.67%

Bylo odehráno

08.06.MSK Ďáblice
Starší přípravka (U10)
49
18
02.06.MStarší přípravka (U10)
TJ Sokol Kolovraty
17
25
25.05.MStarší přípravka (U10)
FC Tempo
16
33
18.05.MStarší přípravka (U10)
SK Union Vršovice
10
32
11.05.MSokol Lipence
Starší přípravka (U10)
16
20
04.05.MFK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U10)
26
10
28.04.MStarší přípravka (U10)
SK Čechie Smíchov
24
16
14.04.MStarší přípravka (U10)
FK Újezd nad Lesy
27
17
31.03.MStarší přípravka (U10)
SK Hostivař
25
11
24.03.MStarší přípravka (U10)
FK Dukla Praha Ž
44
12
09.02.TStarší přípravka (U10)
SK Slaný
8
5
09.02.PSK Čechie Smíchov
Starší přípravka (U10)
10
10
02.02.TStarší přípravka (U10)
SK Roztoky
10
5
26.01.TStarší přípravka (U10)
Sokol Nebušice
11
1
19.01.TStarší přípravka (U10)
Sokol Tuchoměřice
8
2