Starší přípravka B (U10)1-5TJ Junior Praha B
 Přípravka má problém v zakončení. Proti Junioru nedala penaltu a prohrála 1:5.

Datum a čas:12.09.2010 15:00  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:7. Chundela (1:0)
Sestava:Natálie Pavlisová, Petr Selinger, Jakub Matyáš, Michal Trojan, Martin Poláček, Petr Jareš, Martinez Sosa Joaquin, Mattia Mainolfi, Filip Chundela, Nikola Charousová, Tom Sellers. Trenéři: Petr Linx, Martin Chundela

Přední Kopanina - Starší přípravka B se poprvé v nové sezóně představila na domácím hřišti. Premiéra nevyšla, tým odešel v zápase s Juniorem B poražen vysoko 1:5. Podle trenéra týmu Petra Linxe je výsledek pro jeho tým krutý. Kopanina má problémy v zakončení, za stavu 1:2 nedala ani penaltu!

Petr Linx (hodnocení zápasu):
Bohužel ani ve druhém kole jsme na body nedosáhli. Na domácím hřišti jsme přivítali béčko Junioru. Do 35. minuty jsme byli fyzicky vyspělejšímu soupeři (především hráč č. 10 by se neztratil ani mezi mladšími žáci) více jak vyrovnaným soupeřem. Junior sázel na nakopávání míčů a důrazu v osobních soubojích. Naše mužstvo hrálo především po zemi a mělo míč více v držení, avšak zakončení bylo opět tristní. A když se nám po čtyřech velmi dobrých příležitostech nepodařilo skórovat ve 35. minutě ani z pokutového kopu (stav v té době 1:2), proměnil se zbytek utkání v exibici týmu z Malešic. Je velká škoda, že jsme v tomto utkání na body nedosáhli. Výsledek je pro nás velmi krutý.

Fotograf:Petr Matyáš