Tabulka střelců: M-B

FCPK B4-3SK Ďáblice
 Sedm gólů v zápase rezervy, která otočila zápas a poráží SK Ďáblice 4:3!

Datum a čas:25.09.2010 16:30  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: FCPK B
Góly:28. Giil (1:1, as. Santler), 53. Rákosník M. z pen. (2:2, as. Santler), 63. Brabec (3:2, as. Gerstner), 72. Santler (4:2)
Góly-soupeř:7. Pomahač (0:1), 36. Krátký (1:2), 87. Davídek (3:4)
Sestava:Drahorád - Rákosník M., Brabec, Trusina, Leubner - Stára (46. Šimlinger), Buzek (K), Huňáček, Gerstner - Giil (46. Strnadel), Santler. Trenér: Čestmír Odstrčil.
Sestava-soupeř:Pikhart - Fabián, Radzik, Junek, Pomahač - Manhart, Gregor, Felix, Krátký (K), Hejna (83. Panaiot) - Davídek. Náhradník: Panaiot.

Přední Kopanina - Sedm gólů viděli v deštivém sobotním odpoledni diváci na Přední Kopanině, kde v 6.kole 1.A třídy porazil lídr soutěže domácí Kopanina B ďáblický SK 4:3. Kopanina prohrávala po půli 1:2, ale třemi góly po přestávce otočila skóre a soupeř už jen v závěru korigoval. Kopanina bere zaslouženou výhru, zejména ve druhé půli jasně opanovala hřiště a vytvořila si velký tlak a spoustu šancí.

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ OKAMŽIKY ZÁPASU:
7.min. -
gól Ďáblice. Po faulu Brabce standardní situace, nakrátko rozehraná a prudká střela z dálky Pomahače skončila u tyče Drahorádovy branky. FCPK B-Ďáblice 0:1;
9.min. - chyba v rozehrávce Ďáblic, míč se odrazil ke Giilovi, který vnikl do vápna a jeho výbornou střelu Pikhart vyrazil nad branku;
10.min. - faul Manharta na Gerstnera, který se šikovně uvolnil na velkém čtverci. Giil z trestného kopu dostal míč nad zeď, ale u tyče byl připravený Pikhart;
18.min. - Kopanině se nedaří založit konstruktivně akci. Po ztrátě uprostřed hřiště se vrací zpět Santler a dostává přísnou žlutou kartu za nedovolený zákrok před vlastní šestnáctkou;
21.min. - Giil pěkně vysunul Santlera, ale ten to v šestnáctce přehnal se zasekávačkami a nakonec o míč přišel;
24.min. - Davídek se otočil okolo Trusiny v šestnáctce, ale pálil jen do Drahoráda;
25.min. - hodně vzruchu vyvolal zákrok kapitána Ďáblic Krátkého na Trusinu, po kterém hostující hráč dostává žlutou kartu. Na hřišti se přiostřuje;
28.min. - Kopanina B vyrovnává na 1:1. Branku dává Oivind Giil. Stára vysunul Santlera, ten byl s Giilem v přečíslení dva na stopera. Osmnáctiletý Santler mohl sám zakončit, ale předal míč ještě lépe postavenému Giilovi a ten přesně k tyči nedal Pikhartovi šanci. FCPK B-Ďáblice 1:1;
29.min. - další šance FCPK B. Giil krásně vysouvá Santlera, ten je sám ve vápně, ale z úhlu, navíc se mu střela vůbec nepovedla;
34.min. - hraje se stále více na hostující polovině. Giil si vysloužil potlesk slušně zaplněné tribuny za efektní patičku na Stáru;
36.min. - druhý gól Ďáblic. Po vymyšlené standardní situaci odvrátil Brabec míč k Pomahačovi, ten z voleje vypálil a na penaltě zapomenutý kapitán hostů Krátký ztečoval míč do opačného rohu než kam si šel pro míč Drahorád. FCPK B-Ďáblice 1:2;
39.min. - na hřišti je zbytečně příliš nervozity z obou stran. Na sudího Lesa se střídavě zlobí hráči obou kolektivů. První žlutou kartu domácích dostává obránce Leubner za faul u lajny na Manharta;
43.min. - domácí lavičky se zlobí na prvního asistenta Wimmera. Ukázal obráceně aut. On to byl, kdo krátce předtím odmával chybně standardní situaci, po které Kopanina inkasovala druhý gól.

Končí první poločas zápasu. Hosté z Ďáblic vedou 2:1. Následuje patnáctiminutová přestávka.

46.min. - trenér Kopaniny B Čestmír Odstrčil dává do druhé půle hned dva čerstvé hráče. Místo Stáry přichází Šimlinger a Giila nahrazuje Strnadel;
48.min. - střela Buzka vedle branky, na druhé straně Krátký z vápna míří jen do rukou Drahoráda;
53.min. - Kopanina vyrovnává na 2:2. Gól dává z penalty Michal Rákosník. Santler vlítl do vápna, udělal dvě rychlé kličky a při druhé ho beci poslali k zemi. Rákosník proměnil penaltu s přehledem, gólmana poslal do druhé strany. FCPK B-Ďáblice 2:2;
58.min. - tutová šance Strnadela poslat FCPK poprvé do vedení.  Šimlinger mu naservíroval míč centrem na malé vápno, bohužel kopaninský šutér v jasné šanci netrefil branku;
59.min. - vzápětí další střela Strnadela, přízemní, ostrá, Pikhart však chytil;
60.min. - ostrý zákrok Manharta na Leubnera, ďáblický záložník vidí žlutou kartu. Vzápětí další zákrok a žlutá karta pro Felixe. Karetní mariáš završuje žlutá karta pro Gregora;
63.min. - Kopanina otáčí zápas a jde poprvé do vedení. Po rozehrané standardce Gerstnerem hlavou skóruje Brabec. Gól jde na vrub hostujícího gólmana Pikharta, který nezkrotil na mokré trávě odskočivší míč. FCPK B - Ďáblice 3:2;
65.min. - další šance FCPK B. Trusina zahrál z půli standardku a zapomenutý Buzek hlavou zády k brance nadzvihl míč, který jen líznul břevno ďáblické branky;
69.min. - Šimlinger dal do uličky míč na Santlera, ofsajd to nebyl na levé straně zůstal zapomenutý levý bek Pomahač. Santler dal zpět na Strnadela, ten přestřelil;
72.min. - Kopanina zvyšuje na dvoubrankový rozdíl po fatální chybě obrany Ďáblic. Bek Junek trefil při odkopu Santlera do zadku a míč doputoval do prázdné branky, ve které nebyl Pikhart, který Junkovi ze strany nahrával. FCPK B-Ďáblice 4:2;
74.min. - aplaus na otevřené scéně sklidil Trusina, který si předkopl míč daleko na útočnou polovinu při obranném zákroku, ale srdnatě se za míčem vydal a situaci dohrál;
81.min. - Kopanina na hřišti dominuje. Ďáblice jen s jedním hráčem na střídání už nestíhají a valí se na ně jeden útok za druhým. Při dalším Strnadel servíruje Buzkovi, ten přestřeluje;
83.min. - nadýchaný centr Gerstnera, osamocený Santler hlavičkuje vedle. Vzápětí Strnadel uličkou posílá Santlera opět samotného na gólmana, Pikhart však jeho střelu vyráží na roh;
83.min. - Ďáblice posílají do hry svého jediného hráče na střídání. Maxim Panaiot střídá levého záložníka Hejnu;
85.min. - diváci vzývají domácího kouče Čestmíra Odstrčila, který je na lavičce s číslem 15, ten však do hry nejde;
87.min. - Ďáblice snižují na 3:4 z náhodného brejku. Po kterém Krátký trefuje tyč a Davídek uklízí dorážku do prázdné branky. FCPK B-Ďáblice 3:4;
89.min. - centr Gerstnera hlavičkuje Santler, následně pálí Huňáček do tyče.

Zápas končí zaslouženou výhru FC Přední Kopanina B 4:3, která ve druhé půli zvrátila nepříznivý stavu utkání z poločasového 1:2!!!
Rozhodčí:Les - Wimmer, Špivák
Delegát:Tulinger
Žluté karty:Leubner, Rákosník - Krátký, Manhart, Felix, Gregor, Pomahač
Hřiště:Kopanina