Tabulka střelců: M-B

FCPK B3-1AFK Slavoj Podolí Praha
 Rezerva FCPK v 1.A třídě zvítězila v domácí premiéře nad Slavojem Podolí.

Datum a čas:28.08.2010 10:15  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: FCPK B
Góly:25. Slaboch (1:0, as. Vyšata), 64. Giil (2:0, as. Strnadel), 72. Giil (3:1, as. Vyšata)
Góly-soupeř:69. Jůzek (1:2)
Sestava:Jeřábek - Rákosník, Brabec, Žáček, Leubner - Stára (46. Huňáček), Buzek (K), Vyšata, Gerstner - Giil, Slaboch (52. Strnadel). Dále připraven: Trusina Trenér: Čestmír Odstrčil
Sestava-soupeř:Mlejnek - Červenka, Janoušek, Kupec, Svoboda (K), Pohnán, Jůzek, Perl, Hrozný (80. Urban), Mráček, Moravec (61. Kasl). Dále připraveni: Čunát, Feierfeil. Trenér: František Jakubec

Přední Kopanina - B tým Přední Kopaniny si připsal první výhru v nové sezóně. Po remíze v Nebušicích přivítal ve druhém kole na domácím stadiónu Slavoj Podolí a zvítězil 3:1. O vítězství se zasloužil dvěma brankami norský střelec Oivind Giil, jeden gól dal Honza Slaboch. Kopanina B má po dvou kolech čtyři body při aktivním skóre 5:3.

Přední Kopanina zápas rozhodla ve druhém poločase, ve kterém byla evidentně lepším týmem. Dala dva góly a trefila tyč Strnadelem.

Prvních pětačtyřicet minut naopak vyznělo spíše pro hráče Podolí, zejména díky aktivnímu vstupu do zápasu, ale nikoliv co do výše skóre. Ve 25.minutě totiž domácí Slaboch vstřelil první důležitý gól zápasu, který mu parádně připravil Vyšata.

Ve druhé půli dal dva góly Giil. První po parádní souhře se Strnadelem, druhý hodně šťastný, když jeho spíše centrovaný míč zapadl za tyč podolského gólmana Mlejnka. Podolí bylo první půlhodinu ve druhé půli v hlubokém útlumu, ze kterého se trochu dostalo v závěru zápasu. Jediný gól hostů dal obrovitý útočník Jůzek.

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ OKAMŽIKY ZÁPASU:

1.POLOČAS
5.min. -
zkušený hostující špílmachr Pohnán kopnul dobře roh, naštěstí pro domácí hlavička Kupce letěla těsně nad branku;
7.min. - náznak první šance FCPK B. Vyšatův průnik do vápna zakončil Buzek po příklepu Gerstnera střelou rovněž nad branku;
8.min. - domácí obrana nechala trestuhodně volného Perla na velkém vápně při standardní situaci a po signálu rozehraném nakrátko s Pohnánem bylo ve vápně dusno. Naštěstí střelu, která na mokré trávě nepříjemně skočila Jeřábek lapil;
11.min. - průnik Slabocha po křídle, vrátil míč Giilovi, ten si nakročil do středu hřiště a vypálil těsně vedle;
25.min. - gól FCPK B!!! Slaboch uličkou vysunul Vyšatu, ten se prohnal okolo středních obránců Podolí a ve vápně dokázal zpět Slabochovi připravit skvělou pozici před prázdnou brankou. Slaboch nezaváhal a Kopanina B vedla 1:0;
30.min. - po přetažené standardní situaci se dostal na opačné straně k opakovanému centru kapitán Podolí Svoboda a jeho míč málem usměrňoval Jůzek do branky na malém vápně. Obránci FCPK B ho však zpacifikovali;
38.min. - Kupec sestřelil před vápnem zezadu Giila, k překvapení všech rozhodčí Hurych však zapomněl zapískat;

POLOČAS KONČÍ ZA STAVU 1:0 PRO PŘEDNÍ KOPANINU B!!!

2.POLOČAS
46.min. -
do hry přišel místo Stáry Huňáček, za šest minut šel dolů ještě Slaboch, místo kterého přišel kanonýr Strnadel;
58.min. - parádně napřáhl kapitán Buzek, povedená střela se však vytočila kousek nad břevno;
59.min. - Gerstner vybojoval míč pro Giila, vyslal jej do vápna, ale jeho zpětnou přihrávku dokázali obránci odkopnout těsně před Vyšatou;
60.min. - odražený míč od podolského vápna vrátil znovu do šestnáctky Leubner, získal jej Strnadel, ale levačkou z mírného úhlu trefil jen tyč;
64.min. - nádhernou uličku pro Giila vydláždil Strnadela a norský kanonýr precizně umístil ke vzdálenější tyči;
69.min. - Podolí snižuje. Kopaninská obrana nechala trestuhodně odkrytou levou stranu, kde se do dobré palebné pozice dostal Perl. Místo očekávané střely však odcentroval a nepokrytý Jůzek ve vápně zakončil do prázdné branky;
72.min. - pojišťovací třetí gól Kopaniny B. Vyšata vysunul do křídla Giila, ten chtěl odcentrovat, ale míč se se štěstím stočil do branky a od vzdálenější tyče do ní zapadl. Kopanina B vs. Podolí 3:1;
82.min. - závěrečné dvě střely Podolí od Perla a Mráčka skončily mimo branku.

KONEC ZÁPASU. PŘEDNÍ KOPANINA B PORÁŽÍ PODOLÍ 3:1!!!

Rozhodčí:Hurych - Vaněk, Vojnovič
Delegát:Čadský
Žluté karty:Janoušek, Hrozný, Mráček (všichni Podolí)
Hřiště:Kopanina