Starší přípravka B (U10)8-0SK Viktoria Žižkov B
 Starší přípravka drtí všechny své soupeře. Teď dala osm branek páté Viktorce Žižkov.

Datum a čas:15.05.2010 10:00  |  Poločas: 4 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Roberts (1:0), Stobbe (2:0), Katz (3:0), Stobbe (4:0), Schierreich V. (5:0), Bernacconi (6:0), Gregor (7:0), Roberts (8:0)
Sestava:Pavlisová (Gregor) - Jamrich, Tesárek, Schierreich M. - Schierreich V., Aliyev, Katz, Roberts - Dennehy, Bernacconi, Stobbe.

Přední Kopanina - Od zápasu druhého a pátého celku v tabulce by se zřejmě očekávala vyrovnanější bitva, vždyť na podzim utkání skončilo 2:2, ale tentokráte to byla jednoznačná záležitost Kopaniny. Osm branek, šest různých střelců, paráda. Nejúspěšnější Sam Roberts 2+2. Sedmá výhra přípravky FCPK na jaře, skóre 31:7! Do konce zbývají ještě dva zápasy.