Starší přípravka B (U10)5-0FK Loko Vltavín a.s.
 První jarní zápas zvládla starší přípravka s přehledem

Datum a čas:21.03.2010 11:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Bernacconi 2x, Bail, Roberts, Dennehy
Góly-soupeř:-
Sestava:Gregor, Jamrich, Tesárek, Bail, Schierreich, Pavlisová, Rücker, Roberts, Katz, Kokeš, Bernacconi, Dennehy, Aliyev

Bezprostředně po příjezdu ze soustředění, nastoupila starší přípravka „B“ k prvnímu mistrovskému zápasu. Soupeřem byl Loko Vltavín, kde v podzimní části zvítězil tým z Kopaniny 5:1. Do zápasu nastoupil téměř kompletní kádr týmu a že měl natrénováno bylo znát.

Soupeře jsme zatlačili již od prvních minut. Kopanina hrála opravdu pěkný fotbal. Hráči využívali celou šíři hřiště a předváděli opravdu pěknou kombinační hru.

Na první gól jsme nečekali dlouho. V 5.minutě se po přihrávce Šimona Baila prosadil Marco Bernacconi 1-0. Soupeř občas zahrozil rychlým breakem, kde těžil převážně z dlouhých výkopů brankáře, ale k souvislému tlaku se nedostal.

Po několika nevyužitých šancích se opět prosadil Bernacconi tentokrát po přihrávce Maxe Dennehyho 2-0. Do poločasu se Kopanina trefila ještě jednou. Milan Jamrich poslal do breaku Šimona Baila, který se v situaci sám na brankáře nemýlil 3-0.

Druhý poločas byl již zcela v režii Kopaniny. Nejprve se do listiny střelců zapsal neúnavný Sam Roberts, kterému na gól nahrával Bail 4-0. A poslední branku zaznamenal po centru Bernacconiho Dennehy 5-0.

Milan Jamrich (kouč SPŘ B FCPK)
Se zápasem jsem velice spokojen. Pěkná kombinační hra s velkým množstvím
šancí se musela líbit i divákům. Je velice znát, že téměř celý tým na jarním soustředění poctivě trénoval. Pevně doufám, že na tento úspěch navážeme i v příštím kole a Uhelnými Sklady. Teď je důležité udržet formu a tréninkovou morálku. Je velice těžké vyhlašovat hráče zápasu, ve kterém hraji všichni výborně, přesto je to Šimon Bail, který zaznamenal dvě asistence a jednu branku.