Mladší žáci (U13)1-0Bohemians Praha B
Datum a čas:05.06.2010 10:45  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:10. Smola
Sestava:Jan Kozlík - Martin Kuchař, Tomáš Trojan, Nikola Cizner, Lachlan Keaye - Lukas Goegebeur, George Mazzotti (C) (40. Zbyněk Tokár), Alex Čejka, Robert Bellingham - Jakub Smola (46. David Mikolda), Alex Stobbe

Praha (mak) - V souboji se střížkovskou rezervou předvedl tým mladších žáků své nejlepší jarní představení a v pohledném utkání za krásného počasí zvítězil brankou Jakuba Smoly 1:0.

Předposlední soutěžní utkání kopaninským mladším žákům tentokráte vyšlo, zejména hra v prvním poločase byla výborná. Od prvních minut byli kopaninští hráči plni chuti hrát a i když tým ze Střížkova se prezentoval také v dobrém světle, za delší konec tahali spíše domácí hráči. Úvodní desetiminutovku, ve které se naši kluci několikráte dostali do velmi dobrých příležitosti, zakončil rozhodující okamžik zápasu. Kopaninský gól tentokráte stál opravdu zato, neboť se zrodil po pěkné rychlé kombinační akci několika hráčů na pravé straně. Ve finále poslal Robert Bellingham přesnou přihrávku z pravého křídla do středu pokutového území, kde si míč zpracoval Jakub Smola a před vybíhajícím brankářem jej přesnou přízemní střelou poslal k levé tyči. I po tomto momentu se několikráte před hostující brankou zablýskalo, ale své akce kopaninští nedokázali dotáhnout do zdárného konce. I hosté se snažili, zejména jejich rohové kopy byly pokaždé velmi nebezpečné.
Druhý poločas se nesl ve znamení vyrovnané hry, kdy oba týmy se postupně začaly potýkat s jistou únavou, pramenící z velkého nasazení a horkého počasí. Šance se postupně rodily na obou stranách, tu největši pět minut před koncem utkání zlikvidoval Alexi Stobbemu výborným zákrokem brankář hostí. S konečným hvizdem rozhodčího vylétli ruce radujících se kopaninských kluků nahoru a nutno dodat, že tentokráte byla radost oprávněná, neboť pokud by hráči navázali na takovýto výkon i v budoucnu, jistě se úspěch dostaví. Doufejme, že se tomu tak stane již v příštím, posledním, kole soutěže, kterou tým mladších žáků zakončí utkáním s B-týmem Sokola Stodůlky na jeho hřišti. držíme palce!

Rozhodčí:F.Hájek