Mladší žáci (U13)2-4TJ Sokol Řepy
Datum a čas:15.05.2010 14:30  |  Poločas: 2 : 1  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:13. Tománek, 20. Tománek
Sestava:Jan Kozlík - Nikola Cizner (Robert Bellingham, Jakub Smola), Tomáš Trojan (David Mikolda), Petr Najman, Miroslav Najman - Lukas Goegebeur, George Mazzotti (C), Jan Levý, Jan Tománek - Lachlan Keaye (Matěj Svoboda, Oliver Lacman), Alex Čejka
Sestava-soupeř:Jan Kozlík - Nikola Cizner (28. Robert Bellingham, 48. Jakub Smola), Tomáš Trojan (53. David Mikolda), Petr Najman, Miroslav Najman - Lukas Goegebeur, George Mazzotti (C), Jan Levý, Jan Tománek - Lachlan Keaye (31. Matěj Svoboda, 50. Oliver Lacman), Alex Čejka

Praha (mak) - Mladší žáci ztratili výborně rozehraný domácí zápas se Sokolem Řepy a po katastrofálním výkonu v druhém poločase se hosté nakonec radovali z vítězství 4:2. Obě branky Kopaniny vstřelil Jan Tománek

V dalším domácím utkání zavítali na kopaninské hřiště hráči Sokola Řepy, kteří soupeří s týmy z Bílé Hory a Krče o postup do vyšší souteže. V prvním poločase utkání však tabulkové předpoklady příliš neplatily a domácí kluci svého soupeře přehrávali zejména pohybem a nasazením. postupně se jim podařilo jít do dvoubrankového vedení. Těsně před poločasem mohl být rozdíl tříbrankový, ale Lachlan Keaye ve snaze dopravit střelu jednoho ze svých kamarádů do sítě ji zasáhl v postavení mimo hru a gól tak nemohl platit. Naopak zahřmělo na druhé straně, kde se po nedorozumění středních obránců kopala penalta a poločasový výsledek tak dával hostům naději i do druhého poločasu. V tom Kopanina zcela přestala soustředěně hráta hosté začaly získávat herně navrch a po individuálních chybách i otočili výsledek. Co bylo k vidění na kopaninském trávníku:

První poločas:
6’ Hosté se pokusili o střelu z velké dálky, ale Honza Kozlík ani nemusel zasahovat, neboť míč šel vedle
 11’ po rohovém kopu nastala v kopaninském pokutovém území nebezpečná situace, ale střela jednoho z hostujících hráčů šla mimo branku
12’ první vážnější střelu na branku Sokola Řepy vyslal Lachlan Keay, ale brankář neměl problém ji zlikvidovat
13’ 1:0 první radostný okamžik pro Přední Kopaninu - Lachlan Keaye přesně nahrál zcela volnému Honzovi Tománkovi, který před brankářem zachoval chladnou hlavu,  zpracoval si míč a následně malým lobem skóroval
16’ Střelu Řep z velkého úhlu zblokoval Míra Najman na roh
19’ Dobře rozehraný rohový kop zakončoval Tomáš Trojan hezkou střelou, ale bohužel mimo
20’ 2:0 Honza Levý ze středu zálohy poslal kolmou přihrávkou do samostatné akce Alexe Čejku, jehož střelu gólman dokázal pouze vyrazit před dobíhajícího Honzu Tománka, pro kterého nebyl problém doklepnout míč do prázdné branky
21’ Aktivní Lachlan Keay šel sám na brankáře, ale ten mu střelu se štěstím chytil
24’ Nikola Cizner v poslední chvíli ukopává míč před dobíhajícím útočníkem
25’ další z nebezpečných rohových kopů hostí – tentokráte tvrdá hlavička jde těsně vedle
26’ Alex Čejka střílel tvrdě po hezké kombinační akci, jeho střelu dokázal brankář pouze zpomalil, ale míč patrně směřující do branky z offsidu dorážel Lachlan Keay a branka nemohla být uznána
27’ nepříliš prudkou střelu Alexe Čejky z voleje chytá strážce soupeřovy branky
28’ Honza Kozlík vyráží střelu z přímého kopu na roh
30’ 2:1 stopeři domácích se nedostatečně domluvili, kdo bude hrát míč, čehož hostující útočník využil k proniknutí do pokutového území, kde jej Tomáš Trojan skluzem fauloval - následnou penaltou tým z Řep snížil

Druhý poločas:
32’ 2:2 bohužel ve stejném stylu, va jakém náš tým skončil první poločas, začal i druhý. Lukas Goegebeur nechal po rohovém kopu na malém vápně zcela volného hráče, jemuž k úspěšnému zakončení stačilo pouze nastavit nohu
34’ Honza Levý v poslední chvíli zastavil střelu soupeře
36’ brejk Alexe Čejky do něhož ho vyslal Honza Levý, ale brankář včasným vyběhnutím akci zneškodnil
37’ Do obdobné šance posílá Alexe Čejku i aktivní Honza Tománek, ale konečná útoku byla opět u gólmana hostí
39’ po nedorozumění Petra Najmana a Lukase Goegebeura šli tři útočníci sami na branku stráženou Honzou Kozlíkem, ale pohotově se vrátivší Míra Najma míč ukopl
40’ Honza Kozlík odkopává míč před osamoceným útočníkem soupeře
47’ 2:3 Lukas Goegebeur tak dlouho zpracovával míč v malém pokutovém území až odkopem trefil dobíhajícího hráče hostů, od něhož se míč obloučkem odrazil za záda našeho brankáře
53’ 2:4 hostující útočník se obtočil kolem Honzy Levého a Tomáše Trojana a přesnou tvrdou střelou nedal Honzovi Kozlíkovi šanci
55’ Honza Kozlík chytá střelu soupeře z hranice pokutového území
56’ Honza Kozlík nadvakrát zneškodňuje nepříjemnou střelu

Rozhodčí:Novotný V.