Tabulka střelců 1-10

FCPK B3-1SK Střešovice 1911
 Béčko rozhodlo proti Střešovicím třemi góly po přestávce. V půli však prohrávalo!

Datum a čas:02.05.2010 17:00  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: FCPK B
Góly:48. Průša (1:1), 71. Strnadel (2:1, as. Giil), 75. Strnadel (3:1, as. Giil)
Góly-soupeř:7. Kašpar
Sestava:Borský - Žáček, Cigánek (K), Brabec, Leubner - Stára (85. Rákosník M.), Vyšata, Šafr, Průša - Giil (89. Bíro), Strnadel.
Sestava-soupeř:Štěpánek - Kašpar (K), Zeman, Oubram, Syrový, Hanka, Vajnar (66. Šulc), Vacula, Trhlík (35. Šimberský), Kopal (70. Kubíček), Šulc.

Přední Kopanina - V zápase dvou celků z Prahy 6 v 19.kole 1.A třídy nakonec triumfovali hráči domácí Přední Kopaniny B nad SK Střešovice 1911, a to v poměru 3:1. Po první půli však byli na koni hosté ze Střešovic, kteří vedli díky brance Kašpara z přímého kopu 1:0. Po přestávce se však skóre měnilo. Nejprve vyrovnal Průša a pak dvakrát Giil předložil tutovku pro Strnadela a ten se nemýlil. Rezerva FCPK vede tabulku 1.A třídy už o 6 bodů!

První poločas ze strany domácích za moc nestál. Ve hře bylo málo pohybu a hodně nepřesností. Navíc soupeř šel brzy do vedení. Už v 7. minutě prolétl vápnem trestný kop Kašpara, skočil na mokré trávě (před zápasem vydatně sprchlo) a zalétl za pravou tyč Borského branky.

Střešovice vedly 1:0 a tento stav nakonec udržely až do poločasu, protože produkce Kopaniny B před hostující brankou byla mizerná. Chyběly střely na branku, ze standardních situací se nic neurodilo. V šanci byl Stára, ale přestřelil.

Po přestávce to byla hra na jednu branku, tu střešovickou. A brzy přišlo vyrovnání. Ve 48. minutě David Průša levačkou napříč celým vápnem trefil do protilehlého rohu. Vyrovnáno na 1:1.

Ve druhé půli Střešovice nezopakovaly svůj sympatický výkon z úvodního dějství. Dostaly se pod tlak, jejich invence směrem dopředu byla v podstatě nulová. Otázkou bylo jestli se jim podaří udržet remízu, nebo budou-li inkasovat. Nakonec k radosti domácích vyšlo to druhé.

Nejprve sice Stára zazdil tutovku sám před gólmanem a Strnadel se několikrát zastřeloval, ale pak v krátkém sledu se Giil dostal dvakrát do úniku a dvakrát předložil svému kolegovi míč jak podnose. Pro tak zkušeného šutéra jakým je Strnadel bylo lahůdkou míč vždy doklepnout do branky střešovického gólmana Štěpánka.

Byl to jeho 17. a 18. gól v této sezóně, celkově jich má Kopanina B 55, nejvíce v celé soutěži a vede tabulku 1.A třídy se 44 body před druhými Kunraticemi (38).

Rozhodčí:Kříž - Hurych, Linx