FK Loko Vltavín a.s. 1-5Starší přípravka B (U10)
 Jasné vítězství starší přípravky B s Vltavínem. Ovšem půle byla jen 1:1.

Datum a čas:13.09.2009 13:00  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Dennehy (1:1), Roberts (1:2), Rücker (1:3), Chlomek (1:4), Roberts (1:5)
Sestava:Pavlisová - Bail, Dennehy, Chlomek, Jamrich, Kuchař, Mls, Roberts, Rücker, Svoboda.

Holešovice - Jasný a zasloužený výsledek, který se však nerodil snadno. Navzdory dobré hře Kopaniny šel do vedení soupeř a hosté stačili do poločasu jen vyrovnat na 1:1. Ve druhé půli se však už naplno projevil rozdíl mezi oběma kolektivy a Kopanina čtyřmi brankami rozhodla zápas.

V prvních minutách zápasu jsme se prezentovali aktivní hrou a vypracovali si i několik slibných šancí. Nejprve břevno, které nastřelil Sam Roberts, potom střela Šimona Baila, která branku jen těsně minula. Dokonce v 8. minutě šel sám na brankáře Max Dennehy, ale jeho střela šla mimo.

Přišel ale i čas hostů. Přestali jsme kombinovat, začali jen nakopávat balóny a dali tím soupeři šanci podržet míč. Domácí se postupně dostali do hry a svůj tlak zúročili v 17. minutě kdy po vysokém míči ztížilo situaci Natálce Pavlisové slunce a míč podběhla 0-1.

Hra byla dost neurovnaná spousta nepřesností a vyložených šancí jen poskrovnu. Nakonec jsme se dočkali. V poslední minutě první půle dostal Bail míč za obranu a ukázkově odcentroval na Maxe Dennehyho a ten se již nemýlil 1-1.

Do druhé půle jsme vstoupili velice dobře, první šance přišla hned v první minutě, když střelu Lukáše Rückera srazil domácí brankář jen na roh. Minutu na to skončila kombinace Maxe a Sama mimo branku. Šancí bylo až nečekaně mnoho Roberts trefil druhé břevno, Maxovu střelu gólman hostí chytil.

Dočkali jsme se až v 38. minutě tentokrát centroval Max a Sam zakončoval na 1-2. Hned z následující akce se ve skrumáži před brankářem nejrychleji zorientoval Lukáš Rücker, který zvýšil na 3:1.

V minutě 22. druhého poločasu Sam Roberts krásnou kolmicí poslal do samostatného brejku Dominika Chlomka a ten jakožto zkušenější ukázal Maxovi jak se šance sám na brankáře má zakončit 1-4.

I poslední minuta zápasu patřila Kopaňákům. Nejprve Šimon Bail vystřelil na branku a v následném zmatku se k zakončeni dostali postupně Matěj Svoboda, Patrik Mls, aby nakonec do branky míč „donesl“ Sam Roberts 1-5.

Milan Jamrich (trenér):
Zápas mě velice potěšil, přestože jsme měli čtyři hráče z „A“ týmu, tak gólově se prosadili převážně hráči „béčka“. I rozložení branek mezi hráče je příjemné už nestřílí góly jen jeden hráč, ale v tomto zápase se prosadili tři. Hra měla jen jedno hluché místo zbytek byl opravdu super. Všichni si zaslouží uznání hráli opravdu s chutí a hráli fotbal. Hráčem utkání je Sam Roberts, který přispěl dvěma brankami a jednou asistencí.