Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Přebor Prahy: V.Žižkov B vs FCPK 5:1 (gól: Urban)...  1.A třída: SK Modřany vs FCPK B 3:0 (0:0)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší žáci (U13)2-1Sportovní Jižní Město  
Datum a čas:05.09.2009 10:00  |  Poločas: 2 : 1  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:5. Stárová, 21. M.Najman
Střelci FCPK:
Sestava:Jan Procházka - Tomáš Zavřel, Matouš Vaněk, Petr Najman, Tomáš Trojan - George Mazzotti, Jan Levý (C), Antonie Stárová, Miroslav Najman (39. Ondřej Štědrý) - Alex Čejka, Jan Tománek (42.Lachlan Keaye)
 
Praha (mak) - Mladší žáci odstartovali podzimní část mistrovské soutěže domácím vítězstvím nad týmem Sportovní Jižní Město 2:1. V nelehkém souboji stříleli branky za Kopaninu Tonča Stárová a Míra Najman

První domácí zápas týmu mladších žáků provázel na kopaninském hřišti silný vítr, který ovlivňoval po celou dobu zápasu hru obou celků. Po krátkém oboustranném okoukávání začal domácí celek tlačit svého soupeře na jeho polovinu a výsledkem byla rychlá první kopaninská branka. Po vhazovaní na pravé straně hřiště se míče zmocnila Tonča Stárová a její střela z rohu pokutového území překvapila brankáře hostů. Tento gól však příliš klidu na kopaninské kopačky nevnesl a byli to naopak hosté, jenž začali přebírat iniciativu. Po jednom z útoků po levé straně domácího týmu se do míče opřel jeden ze záložníků Jižního Města a míč , který přelétl brankáře Honzu Procházku zanesl naštěstí pro domácí vítr mimo tyče brankové konstrukce. Zanedlouho poté domácí otáleli na pravé straně obrany s rozehrávkou, soupeř vybojoval roh a po nedůsledném odkopu kopaninské obrany srovnal skóre nekrytý hráč Jižního Města - 1:1. Za několik málo minut poté však šla Kopanina po obdobné situaci opět do vedení. Rohový kop zahrával Matouš Vaněk, míč se po zmatcích v obraně hostů dostal ke svátečnímu kopaninskému střelci Mírovi Najmanovi a ten povedenou střelou dal na 2:1. Pět minut po této brance se z dálky opřel Tomáš Trojan, ale jeho střela skončila těsně nad břevnem. Oba týmy se i nadále snažili o útočnou hru avšak většinu svých akcí vedli středem hřiště jenž byl přehuštěn a z toho důvodu akce končily dřív, než mohly být hrozbou pro oba gólmany. Tou byl v prvním poločase zřejmě nejvíce hbitý Alex Čejka, jenž byl těsně před poločasem podražen v pokutovém území hostů a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten však vzápětí odvolal kvůli ofsajdu signalizovaného pomezním rozhodčím. poločas tedy skončil 2:1 pro domácí.
Do druhé půle vstoupili s větrem v zádech hostující hráči a výsledkem toho byla jejich územní převaha, kterou se dařilo kopaninským fotbalistů s přibývajícími minutami s většími obtížemi eliminovat. Hostům v této fázi fungovala zejména střední záloha, kde několikráte přehráli své protivníky. Další nebezpečnou zbraní Jižního Města byly rohové kopy po nichž několikráte došlo v pokutovém území domácích k ošemetným situacím.V závěrečné fázi utkání hosté často vysouvali svou obranu do hloubky kopaninské poloviny a umožňovali tak domácím útočníkům rychlé výpady. Zcela sami na branku šli v těchto okamžicích George Mazzotti, Alex Čejka a Lachlan Keaye, ale žádný z nich neměl dostatečný klid v koncovce nebo jej vychytal brankář. Bojující kopaninský tým dokázal nakonec utkání dotáhnout do zdárného výsledku i když je třeba uznat, že zejména za výkon ve druhém poločase by si hosté remízu zasloužili. Celkově vzato si kluci a Tonča zaslouží uznání za snahu, disciplinovanost a pokud v dalších utkáních vnesou do své hry více kombinace, můžou se fanoušci týmu těšit na hezkou kopanou.

Rozhodčí:Rakouš
Delegát:-
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:30
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Čejka Alex60- --2    
Keaye Lachlan18- --3  42. Tománek 
Levý Jan60- --2    
Mazzotti George60- --1    
Najman Petr60- --2    
Najman Miroslav39121. -13  39. Štědrý 
Procházka Jan60- --1    
Stárová Antonie6015. -12    
Štědrý Ondřej21- --2  39. M.Najman 
Tománek Jan42- --3  42. Keaye 
Trojan Tomáš60- 111    
Vaněk Matouš60- 113    
Zavřel Tomáš60- --2    
Celkem:6602 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší žáci (U13) | 1.A třída/sk.B
 AFK Slavoj Podolí Praha 00
 FC Zličín 00
 FK Meteor Praha VIII C00
 Mladší žáci (U13)00
 SK Aritma Praha C00
 SK Střešovice 1911 C00
 SK Třeboradice 00
 SK Zbraslav 00
 SK Ďáblice 00
 Sokol Nebušice 00
 Sokol Stodůlky B00
 Sokol Řepy 00

Další kolo

Mladší žáci (U13) - SK Třeboradice 08.09.

 

Bude se hrát

08.09.
17:00
MMladší žáci (U13)
SK Třeboradice