SK Čechie Smíchov 7-0Mladší přípravka B (U8)
 S Čechií Smíchov porážka, ale zejména v první půli viditelné zlepšení

Datum a čas:19.09.2009 10:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:-
Sestava:Migaj - Bílek, Vízner, Frk (K), Nollová, Noll, Schierreich S., Vašina, Měřinský, Matyáš V., Tůma, Selinger.

Smíchov - Béčko mladší přípravky přes vysokou prohru 0:7 zanechalo proti Čechii Smíchov dobrý dojem, a to zejména v první půli. Po přestávce už fyzicky silnější domácím tým Kopaninu přetlačil.

Jiří Gerstner (trenér MPŘ B):
První poločas vyrovnaný, možná jsme byli i trochu lepší. Nedokázali jsme bohužel dát gól, i když jednu nebo dvě šance jsme tam měli. Druhý poločas jsme odešli, začal se hrát nakopávaný fotbal. Soupeř v obraně vysoké kluky, kteří to nakopávali dopředu a z toho pak dávali góly. Za první půli pochvala, tam jsme si přihráli a chtěli jsme hrát.
Rozhodčí:Štěrba
Hřiště:Č.Smíchov

Fotograf:Richard Frk, Petr Matyáš