Mladší přípravka B (U8)2-0FC Nebušice
 První výhra mladší přípravky B. Obě branky Nebušicím vstřelil kapitán Noll.

Datum a čas:11.09.2009 17:00  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:11. Noll (1:0), 34. Noll (2:0)
Góly-soupeř:-
Sestava:Migaj Leon, Vízner Albert, Poláček Martin, Bílek Adam, Frk Lukáš, Noll Ondřej, Lešner Jiří, Schierreich Sebastián, Vašina Samuel, Lešner Tomáš, Mynář Radek, Nollová Petra, Měřinský Vojtěch, Vaněk Josef

Přední Kopanina - Mladší přípravka B se raduje z prvního vítězství v soutěži, a to hned ve 2. kole. V zápase s Nebušicemi zvítězili hráči FCPK 2:0, když obě branky vstřelil kapitán Ondřej Noll. Blahopřejeme hráčům i trenérům a držíme palce i v dalších utkáních.

Po předchozí prohře jsme chtěli v tomto derby uspět. Zároveň to byl pro nás první domácí zápas. Hned od první minuty bylo vidět, že toto utkání bude velmi vyrovnané. Zápas provázelo řada napřesností a velký počet soubojů o míč. Na hráčích byla vidět oproti minulému zápasu větší chuť hrát fotbal.

V 11.minutě vzal na sebe zodpovědnost kapitán Ondrřej Noll a po obehrání dvou protihráčů a následné střele, která propadla pod padajícím brankářem hostů, jsme poprvé ochutnali pocit vstřeleného gólu a výbuch štěstí, který tyto okamžiky vždy provází. Od této chvíle jsme se trochu více uklidnili a předvedli řadu individuálních průniků, kterým chybělo dříve a přesněji přihrát a nebo je soupeř odvrátil jen za cenu rohového kopu. Soupeř zahrozil až ke konci prvního poločasu, ale tyto situace dokázal Leon Migaj v brance zneškodnit.

Druhý poločas byla vidět na soupeři snaha o vyrovnání, ale všechny pokusy dokázala naše obrana i s pomocí brankáře zneškodnit. V druhém poločase jsme dali více prostoru i střídajícím hráčům, kteří se také prezentovali řadou útočných akcí, které bohužel končili na obráncích soupeře. Ve 34. minutě se k odraženému míči dostal opět Ondřej Noll, který opět potvrdil pravidlo ''když nevystřelíš,nemůžeš dát gól", a tak se znovu opřel do míče a rozvlnil síť soupeře podruhé. Od této chvíle jsme se uklidnili, což bylo vidět i na zpřesnění přihrávek. Soupeř ještě zahrozil těsně před koncem zápasu, kdy nastřelil tyč naší branky.

Po druhém zápase jsme se tedy konečně radovali z první výhry, dvou vstřelených branek a bez inkasovaného gólu. Věřím, že nám tato výhra pomůže do dalších zápasů. Všem hráčům patří velké pochvala!