Datum a čas:15.03.2009 11:35  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Turnaj:Halový turnaj SK UMBRO Říčany (15.3.2009)
Góly:2. Stárová, 6. Kubáček, 9. Čejka, 9. Schierreich
Sestava:Tomáš Trojan - Vendelín Schierreich, Jan Levý (C), Petr Najman - Antonie Stárová, Martin Kubáček, Alex Čejka, Matouš Pčola

Říčany (mak) - A-tým starší přípravky zakončil zimní část sezóny vítězstvím na halovém turnaji SK UMBRO v Říčanech. Ve finále turnaje porazil po výborné hře FŠ Velký Osek 4:0

Ve finále říčanského turnaje se proti kopaninským mladíkům postavil tým Fotbalové školy Velký Osek. V základní skupině turnaje zdolali naši hráči svého finálového soupeře v poměru 2:0. A tento brankový rozdíl ve prospěch kopaninské přípravky byl ve finále již v polovině utkání... I přes únavu nastoupili kluci a Tonča do finále pořádně nažhaveni, nedali svému protivníkovi od prvních vteřin ani píď hřiště zadarmo a v útoku byli velmi nebezpeční. Skóre zápasu otevřela po krásné samostatné akci skvěle hrající Tonča. Tento gól vnesl na kopačky našich hráčů potřebný klid a pohodu. Svou první branku v turnaji si na finále, konkrétně na jeho šestou minutu, schoval pracovitý Martin Kubáček a znásobil tak bojovný výkon hráčů v červenomodrých dresech. Soupeř se sice nevzdával a několikráte, zejména po rohových kopech, zahrozil, ale kopaninská obrana a Tomáš Trojan v brance hráli spolehlivě a všechny ošemetné situace zdárně vyřešili. Výkon celého týmu byl korunován dvěmi po sobě rychle jdoucími brankami v předposlední minutě, když úspěšnými střelci byli tentokráte Alex Čejka a Venda Schierreich. Za hru, kterou celé družstvo na říčanském turnaji předvedlo, zaslouží určitě všichni hráči pochvalu, stejně tak jako za většinu svých výkonů na předešlých zimních halových turnajích, kterých se v letošní sezóně zúčastnili. Pevně doufáme, že jim chuť, nadšení a dobrá forma vydrží i do jarní části sezóny. Držíme palce!