Karta utkání

FK Teplice 3-2Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:15.02.2009 15:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj ABC Braník (15.2.2009)
Góly:8. Kubáček, 10. Stárová
Sestava:Dominik Chlomek - Vendelín Schierreich (C), Martin Kubáček, Jan Skopec - Antonie Stárová, Matěj Svoboda, Michael Novotný

Dobřichovice (mak) - Béčko starší přípravky na teplické fotbalisty nestačilo a utrpělo tak na dobřichovickém turnaji první bodovou ztrátu

Tým FK Teplice se představil ve vynikajícm světle a i přesto, že si záměrně ztížil situaci tím, že po celou dobu utkání hrál pouze se třemi hráči v poli dokázal, že byl po právu nejlepším účastníkem turnaje. Kopaninští hráči se sice snažili, bojovali, ale na svého soupeře tentokráte neměli.