Karta utkání

SK Třeboradice B1-8Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:08.06.2009 18:00  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:3. Mazzotti, 16. Čejka, 25. Čejka, 26. Whitton, 27. Čejka, 34. Mazzotti, 40. Čejka, 44. Čejka
Sestava:Michal Gregor - Jan Skopec, Vendelín Schierreich, David Baštář - Ondřej Štědrý, George Mazzotti, Petr Najman, Miroslav Najman - John Whitton (C), Alex Čejka

Třeboradice (mak) - Závěr sezóny vyšel béčku starší přípravky na výbornou, v zajímavém zápase porazila na hřišti Třeboradic domácí B-tým 8:1. Střelecky se blýskla posila z A-týmu Alex Čejka, který vsítil v zápase pět branek

Vzhledem k zájezdu na fotbalový turnaj do Itálie, předehrával B-tým starší přípravky své poslední soutěžní utkání o několik dní dříve před koncem soutěže. V Třeboradicích mu byl soupeřem domácí B-tým. Kopaninská přípravka měla trochu problém sestavit kompletní družstvo a tak tentokráte muselo vypomoci několik hráčů, kteří již nastupují častěji za áčko starší přípravky a také brankář Michal Gregor z mladší přípravky. Od prvních minut se hrál na třeboradickém hřišti svižný fotbal, kdy obě strany upřednostňovaly útočení před obranou. Hostům se s postupem času podařilo získat mírnou územní převahu a také se postupně začaly kopúaninské brankové šance. Ty často mařil výbornými zásahy domácí brankář, ale ve třech případech byl v prvním poločase na střely kopaninských hráčů krátký - jedenkráte se prosadil George Mazzotti, dva góly před poločasovou přestávkou vsítil Alex Čejka. vstup do druhé půle vyšel hostujícímu týmu dokonale a dvě rychlé branky z kopaček Johna Whittona a Alexe Čejky zmrazily snahu domácích o rychlé vyrovnání. V polovině druhého dějství se sympaticky bojující domácí tým dočkal po zaváhání Kopaniny v obraně zaslouženého čestného úspěchu, ale další branky už stříleli opět jen hráči červenomodrých barvách. Nejprve se přímo z rohu zatočil míč do sítě George Mazzotti a v poslední desetiminutovce přidal další dvě trefy hbitý Alex Čejka. Rezerva kopaninské starší přípravky tak zakončila své učinkování v soutěži výhrou a v celkovém pořadí dosáhla díky zlepšení v druhé polovině jarní sezóny na hezké 4.místo. Klukům a Tonče Stárové, která týmu často vypomáhala, blahopřejeme a doufáme, že i v budoucnu se budou fotbalem nadále bavit. Držíme palce!