FK Loko Vltavín a.s. B2-4Starší přípravka B (U10)
 Nečekaný triumf béčka starší přípravky na hřišti druhé Lokomotivy Vltavín

Datum a čas:22.05.2009 18:30  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:10. Štědrý, 15. Chlomek, 21. Chlomek, 44. Svoboda
Sestava:Jan Kozlík - Vendelín Schierreich (C), Tomáš Trojan, Jan Procházka, David Baštář - Matěj Svoboda, Martin Kuchař, Antonie Stárová, Ondřej Štědrý - Dominik Chlomek, Michael Novotný

Holešovice (cig, mak) - Rezervě starší přípravky se povedl výsledek jako hrom! Ve 20. kole druhé třídy zvítězila nad Loko Vltavín, v tabulce druhým nejlepším týmem. Výhra 4:2 se rodila už v první půli, kterou Kopanina vyhrála 3:0. Tento výsledek naše hráče ukolébal, soupeř snížil na 2:3 a bylo zaděláno na drama. Naštěstí čtvrtým gólem pět minut před koncem se podařilo zápas definitivně rozhodnout. Starší přípravka B vyhrála potřetí v řadě!

Vzhledem k mnoha omluvenkám museli trenéři béčka starší přípravky sáhnout po několika hráčích, kteří poměrně pravidelně nastupují za A-tým kopaninské přípravky. Na hřišti to bylo od prvních momentů znát a hra byla poměrně urovnaná. Jako první se střelecky prosadil Ondra Štědrý, který zblízka doklepl míč, který se u něj ocitl po rychlé kopaninské akci po straně hřiště. Druhým úspěšným střelcem hostů byl Dominik Chlomek, který se do poločasu prosadil střelecky hned dvakrát. Při první brance úspěšně zamířil svou střelu k levé tyči, druhá branka pak padla z rychlého útoku, kdy Dominik úspěšně zakončil akci, kterou chytrou kolmou přihrávkou vymyslela Tonča Stárová. Vysoké poločasové vedení hráče Kopaniny ukolébalo a domácí začali tuto vlažnost hostů trestat a záhy to bylo již jen 2:3. Naštěstí pro Přední Kopaninu se po nepřehlédné akci dobře zorientoval před brankou Loka Vltavín Matěj Svoboda a dal Kopanině opět dvoubrankový náskok. Ten hosté již pak uvážlivou hrou udrželi a připsali si tak na své konto další vítězství. Blahopřejeme!