FC Nebušice 2-11Starší přípravka B (U10)
 Vítězství starší přípravky B v Nebušicích dirigoval Kubáček, autor pěti branek.

Datum a čas:07.05.2009 17:00  |  Poločas: 2 : 5  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Kubáček 5x, Wheeler 2x, Svoboda, Bellingham, Schierreich, Lenge
Sestava:Kozlík - Baštář, Merunka, Skopec, Procházka, Schierreich, Kubáček, Svoboda, Wheeler, Lenge, Bellingham, Rybín. Trenér: Martin Baštář.

Nebušice (cig) - V 18. kole 2.třídy starších přípravek zvítězila kopaninská rezerva v této kategorii v Nebušicích 11:2. Vedení hostů 5:0 Nebušice korigovaly dvěma brankami ještě v první půli, ale po přestávce už cílila přesně jen Kopanina. Střelecky se zápas vydařil zejména Martinu Kubáčkovi, který do sítě soupeře nasázel sám pět branek.

Rozhodčí:Mesežnikov
Hřiště:Nebušice