Karta utkání

Starší přípravka B (U10)1-1SK Viktoria Žižkov B
Datum a čas:28.04.2009 16:30  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:17. Stárová
Sestava:Jan Kozlík - Vendelín Schierreich, Jan Merunka, Jan Procházka, Jan Skopec, David Baštář - Antonie Stárová (C), Robert Bellingham, Matěj Svoboda, Martin Kubáček, Martin Kuchař, Matouš Pčola - Michael Novotný, Dominik Chlomek

Přední Kopanina (mak) - V souboji s B-týmem SK Viktorie Žižkov padlo po jednom gólu na každé straně a soupeři se tak rozešli smírně 1:1

Zápas s rezervních týmů přípravek Přední Kopaniny a SK Viktorie Žižkov měl favorita spíše v domácím celku, avšak hráči Kopaniny neměli tentokráte svůj den. Prakticky po celou dobu zápasu se jim nedařily přihrávky. Do šancí se oba týmy dostávaly nepříliš často a tak bylo po několika minutách patrné, že utkání nebude žádnou kanonádou ze strany žádného celku. Jedinou branku prvního poločasu zaznamenala Tonča Stárová, která si na zadní tyči počkala na roh Martina Kuchaře a dostala Přední Kopaninu do vedení. I přes poklidné dění na hřišti bohužel někteří činovníci soupeře poněkud nepochopitelně protestovali proti způsobu vedení zápasu rozhodčím laikem F.Truhlářem a po rychlé "dohodě" dostal jeden z nich možnost se role arbitra na druhý poločas zhostit. Bohužel po pravdě řečeno svůj smysl pro fair play hru žižkovský činovník dokumentoval ve druhém poločase neodpískáním pokutového kopu po jednoznačném sražení Matouše Pčoly v pokutovém území žižkovských, které neviděl snad právě jen on ... Co se týče předváděné hry pokračovaly ve druhém poločase oba týmy v nepříliš okulibé hře a hezkých akcí bylo jako šafránu. Hostům se povedlo vyrovnat v polovině druhé půle po zaváhání kopaninské obrany. Domácí tým se sice snažil, ale většina jeho akcí končila v rukách brankáře hostí nebo zbrklostí v pokutovém území soupeře. Nutno říci, že z hlediska fotbalového dojmu si tentokráte kopaninský tým vyhrát příliš nezasloužil a že hostujícím klukům získaný bod za nasazení slušel a zasloužili si jej. Škoda jen, že jejich sympatický výkon na Kopanině svým rozhodováním poněkud znehodnotil "spravedlivý" rozhodčí z řad žižkovského realizačního týmu. Kopaninští hráči v tomto zápase opět poznali, že musí ještě hodně trénovat, aby v zápasech zase přišly i úspěchy.
Rozhodčí:Truhlář