Starší přípravka B (U10)1-8Dolní Měcholupy
 Starší přípravka B inkasovala osm branek doma od Dolních Měcholup

Datum a čas:18.04.2009 09:15  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:19. Kubáček
Sestava:Jan Kozlík - Vendelín Schierreich (C), Jan Skopec, Martin Kuchař, Jan Procházka, David Baštář - Robert Bellingham, Matěj Svoboda, Martin Kubáček, Antonie Stárová, Ondřej Štědrý - Michael Novotný, Dominik Chlomek

Přední Kopanina (mak) - Béčko starší přípravky po dvou dobrých zápasech s Bohnicemi a v Ďáblicích tentokráte zklamalo s Dolními Měcholupy na celé čáře. Propadák 1:8 se zrodil zejména ve druhé půli, kterou hosté vyhráli 6:0! Jediný gól dal Kubáček. Nejenže se tedy našim hráčům nepodařilo vrátit podzimní porážku 0:4, odveta dopadla ještě hůř.

Utkání s Dolními Měcholupy se kopaninským mladíkům vůbec nevyvedlo. První poločas konečné vysoké porážce sice příliš nenasvědčoval, ale i v tomto dějství hry měl kopaninský soupeř mírnou převahu, kterou vyjádřil vstřelením dvou branek. Z domácího týmu se to povedlo pouze Martinovi Kubáčkovi a tak hosté si šli o přestávce odpočinou za jednobrankového vedení. Na druhou půli by bylo snad lepší z hlediska Přední Kopaniny co nejdříve zapomenout. Několik prvních okamžiků se sice zdálo, že by domácí hráči mohli snahou své soupeře brankově dohnat, ale poté přišlo několik individuálních chyb a bylo po záapase. Bohužel se ve druhé polovině hry družstvo Kopaniny zcela herně rozpadlo a rozhodně nehrálo jako tým. Kluci a Tonča si přestali nahrávat a bojovat a branky v jejich síti byly zákonitým vyjádřením špatné hry. Bohužel za předvedený výkon si hráči příliš uznání nezaslouží a je třeba, aby někteří z nich se opět "vrátili na zem" a začali přistupovat k tréninku a zápasu jinak.