Starší přípravka (U11)9-0TJ Sokol Stodůlky
 Starší přípravka rozstřílela Stodůlky. Chyběl jeden gól a soupeř si vezl "desítku".

Datum a čas:30.04.2009 16:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Góly:3. Stárová, 4. Čejka, 20. Čejka, 23. Stárová, 26. Čejka, 27. Čejka, 36. Mazzotti, 39. Kubáček, 47. Kubáček
Sestava:Fabian Lenge - Vendelín Schierreich (C), Martin Kuchař, Petr Najman, Jan Procházka - Robert Bellingham, Ondřej Štědrý, Martin Kubáček, Antonie Stárová, Miroslav Najman - Alex Čejka, George Mazzotti

Přední Kopanina (mak) - V 17. kole 1.třídy starší přípravky přijely na Kopaninu Stodůlky a jediný gól chyběl, aby si odvezly "desítku". Domácí tým měl převahu v celém utkání a s chutí si zastřílel. Po šesti podzimních gólech a devíti jarních je bilance Přední Kopaniny se Stodůlkami v této sezóně jednoznačná 6 bodů a skóre 15:0. Prohlédněte si fotogalerii Tomáše Svobody k tomuto zápasu.

K dalšímu domácímu mistrovskému utkání vyběhli hráči starší přípravky proti týmu ze Stodůlek. Soupeř dorazil jen s osmi hráči a tudíž bylo již před zápasem patrné, že zápas ovlivní skutečnost, jak se dokáže vyrovnat s nevýhodou hry bez střídání. Nutno říci, že hosté i přes obdržených devět branek podali sympatický výkon a až do posledních vteřin bojovali naplno. Ráz prvního poločasu udaly zejména dvě rychlé branky po zahájení hry. Nejprve se po centru Roberta Bellinghama přesně trefila Tonča Stárová a minutu poté další Robertovu přesnou přihrávku gólově zúročil Alex Čejka. Leckdo by v tuto chvíli mohl čekat, že další branky v síti Stodůlek budou přibývat, ale skutečnost byla v dalších 15 minutách jiná. Hosté příkladně bojovali a výkon kopaninského týmu byl v těchto momentech mdlý, ospalý a bez dostatečného pohybu. Další změna skóre tak přišla až ve dvacáté minutě, když po přihrávce Martina Kubáčka  dobře zamířil Alex Čejka. Do poločasu Alex ještě přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Tonču a ta stanovila konečný poločasový výsledek 4:0, který tak byl pro Kopaninu spíše lepší než celkově předváděná hra. V poločasové přestávce si domácí hráči kromě pochvaly za čtyři vstřelené branky vyslechli od trenérů i upozornění, že chtějí-li další branky vsítit, musí přidat na pohybu a snažit se více hrát po zemi. Nutno říci, že si většina hráčů vzala tyto pokyny k srdci a že se ve druhé polovině zápasu již dalo dívat na vícero hezkých kopaninských akcí než tomu bylo v poločase prvním. Okamžitě po začátku druhé půle dvakráte zafungovala spolupráce Tonča - Alex, kdy Tonča přesně nahrávala a Alex přesně zakončoval. Další pohledné akce v polovině druhého dějství úspěšně zakončili George Mazzotti a Martin Kubáček. Martinovi patřilo i poslední slovo co se týče vstřelených branek, dvě minuty před koncem zápasu tvrdou střelou stanovil výsledek na konečných 9:0. I přes neúčast několika hráčů obvyklé základní sestavy se tedy nakonec starší přípravka radovala z vysokého vítězství avšak pro příští zápasy bude toho třeba na její hře ještě mnoho vylepšit. Doufejme, že tato zlepšení přijdou již v příštím kole, kdy kopaninský tým zavítá na hřiště SK Střešovice 1911. Držíme palce!
Rozhodčí:Červenka

Fotograf:Tomáš Svoboda