Tabulka střelců: M-B

Sokol Lochkov 0-11FCPK B
 Béčko bez milosti utnulo Lochkov. Jedenáct branek, to je pořádná ostuda!

Datum a čas:09.05.2009 17:00  |  Poločas: 0 : 6  |  Tým: FCPK B
Góly:1. Slaboch (0:1), 15. Trojan (0:2), 22. Slaboch (0:3), 30. Trojan (0:4), 37. Honetschläger (0:5), 41. Honetschläger (0:6), 52. Sekerka (0:7), 62. Cigánek (0:8), 68. Sekerka (0:9), 75. Sekerka (0:10), 83. Rákosník M. (0:11)
Góly-soupeř:-
Sestava:Pavelka - Tyxa, Cigánek (K), Leubner, Žáček - Stára (37. Rákosník M.), Sekerka, Honetschläger (70. Odstrčil), Bób (70. Josefus) - Trojan, Slaboch. Trenér: Čestmír Odstrčil.

Lochkov (cig) - Nevídaný brankostroj si otevřeli fotbalisté rezervy FCPK ve 20. kole 1.B třídy v Lochkově. Domácímu týmu naložili dvouciferný výsledek (11:0) a přitom ještě Trojan neproměnil pokutový kop. Kopanina B hrála s velkým apetitem, zato Lochkov se průběhu zápasu velice odevzdal a před vlastním publikem si zadělal na pořádnou ostudu! FCPK B dotáhl Braník opět na dva body.

Kopanina B chtěla využít zaváhání vedoucího Braníku s Podolím B a povedlo se jí to dokonale. V Lochkově sehrála nejlepší jarní partii a dosáhla rekordního vítězství v tomto ročníku 1.B třídy.

Kolaps Lochkova předznamenala hned úvodní minuta. Trojan hlavičkou přiklepl Slabochovi a jeho střela mezi nohy gólmana poslala hosty do vedení.

Jakýkoliv plán Lochkova na úspěch v tomto zápase se bortil s každou další minutou. Do jeho branky se sypal jeden gól za druhým a v poločase se skóre zastavilo na 6:0 pro FCPK B.

Málokdo si pak vzpomněl, že i Lochkov měl v prvním dějství dvě, tři nadějné možnosti. Vrba však trefil tyčku a v ostatních případech byl na místě skvělý gólman Pavelka.

Kopanina však excelovala. Trojan si dvakrát pohrál s celou obranou a skóroval, dva góly v první půli dal i Slaboch. Dvě laskominky připravil pro fanoušky Honetschläger. Nejprve své sólo od půlky hřiště na závěr ozdobil fantastickým blafákem a při druhém gólu poslal brankářem vyražený míč lobem přesně pod břevno.

Lochkov byl po pětačtyřiceti minutách na kolenou a střídal brankáře. Náhradní gólman však dostal ve druhé půli jen o branku méně než ten první. Kopanina B totiž nepřestávala ve své ofenzívě, naopak Lochkov se propadal do absolutní beznaděje.

Hvězdou druhé půle se stal Sekerka, který vstřelil hattrick. Všechny góly byly jak přes kopírák. Lob přes gólmana do prázdné branky! Byl to právě Sekerka, kdo vstřelil i desátý gól týmu a potěšil pokladníka... Zajímavostí byla asistence u jeho prvního gólu, kterou mu poslal přesným výkopem gólman Pavelka.

Na konečných 11:0 skóre upravili Cigánek z trestného kopu a Michal Rákosník po samostatném nájezdu na gólmana. Dvanáctý gól škrnul Trojan, který neproměnil pokutový kop.

Tříbodový zisk vrátil Kopaninu reálně do hry o první místo. Aktuálně ztrácí na Braník dva body a má výhodu lepšího vzájemného zápasu.
Rozhodčí:Fiedler - Šplíchal, Mackovik