Karta utkání

Bohemians 1905, a.s. 2-2Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:01.02.2009 12:18  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj ABC Braník (1.2.2009)
Góly:2. Schierreich, 8. Stárová
Sestava:Jan Kozlík - Vendelín Schierreich (C), Martin Kuchař, David Baštář - Antonie Stárová, Martin Kubáček, Thomas Wheeler, Matyáš Rybín, Jan Kaňovský

Dobřichovice (mak) - B - tým starší přípravky sahal na turnaji ABC Braník v Dobřichovicích po celkovém vítězství, ale remíza v posledním utkání s týmem Bohemians 1905 přiřkla Přední Kopanině stříbrné medaile

Dramatický závěrečný souboj s Bohemians 1905 vtáhl do děje nejen všechny hráče na hřišti, ale i celé hlediště a hala při tomto zápase burácela. ve druhé minutě po dlouhém autu Tončy Stárové se na zadní tyči prosadil Venda Schierreich a poslal Kopaninu do vedení. bojovně naladěná Bohemka však nesložila zbraně a podařilo se jí v polovině utkání vyrovnat. Na kopaninských fotbalistech se v druhé polovině zápasu začala projevovat únava nastřádaná z nedávného těžkého souboje s týmem FK Ostrov, ale i přesto šli naši borci ještě jednou do vedení. To vrátila červenomodrým barvám po rychlé akci založené Honzou Kozlíkem hvězda týmu Tonča. Bohužel minutu po kopaninské radosti se nepodařilo našim obráncům ubránit při hlavičkování útočníka Bohemky a bylo opět vyrovnáno. V posledních třech minutách sice Tonča a spol. nechali na hřišti všechny zbývající síly, ale na třetí kýženou branku v síti Bohemky to už nestačilo. Výsledek tohoto utkání rozhodl o konečném pořadí 1. FK Ostrov, 2. Přední Kopanina, 3. Bohemians 1905. Za všechny výkon, snad jen s vyjímkou nepovedeného utkání s Berounem, zaslouží všichni hráči velké uznání. Obzvláště pak Tonča, která byla byla opět vyhlášena nejlepším hráčem turnaje. Skutečnost, že se podílela na 19 z celkových 21 kopaninských branek, dokazuje oprávněnost tohoto individuálního ocenění.