Karta utkání

Český lev Beroun 3-1Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:01.02.2009 9:18  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj ABC Braník (1.2.2009)
Góly:8. Schierreich
Sestava:Jan Kozlík - Vendelín Schierreich (C), Martin Kuchař, David Baštář - Antonie Stárová, Martin Kubáček, Thomas Wheeler, Matyáš Rybín, Jan Kaňovský

Dobřichovice (mak) - Proti Berounu nezačali hráči starší přípravky zle, ale soupeř trestal individuální chyby a v druhé části zápasu kopaninské fotbalisty po zásluze přehrál

Do zápasu s Berounem nevstoupili naši hráči zle. Vytvořili si mírnou územní převahu, ale v útoku byli bezzubí. Naopak protivník z Berouna tvrdě trestal chyby kopaninských hráčů. V prvním případě mu napomohli sami naši hráči vlastním gólem, když se nedohodli Venda Schierreich s brankářem Honzou Kozlíkem a výsledkem byl míč v kopaninské síti. Druhý gól padl po slabé hře obránců na pravé straně naší obranné poloviny, míč se dostal po teči Honzy Kozlíka pře prázdnou branku,, kde už neměl berounský útočník sebemenší problém jej dopravit do za brankovou čáru. Slabé chvíle si v tomto zápase vybral i jindy spolehlivý brankář Honza Kozlík a soupeř tak šel do tříbrankového vedení. To sice zkorigoval Venda Schierreich,ale na kopaninské kopačky se vloudila nervozita a ta už neumožnila další změnu skóre.