Karta utkání

Bohemians Praha 1-0Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:11.01.2009 13:03  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj AFK Union Žižkov (11.1.2009)
Sestava:Fabian Lenge - Jan Merunka, George Mazzotti (C), Martin Kuchař - Max Lucassen, Alex Čejka, Michael Novotný, Michael Christensen, Dominik Chlomek

Žižkov (mak) - Druhá porážka Přední Kopaniny v turnaji na Žižkově přišla s vlastním brankou v poslední vteřině utkání se Střížkovem

S týmem z Proseka, který se nakonec po zásluze stal vítězem celého turnaje, odehrálo béčko kopaninské starší přípravky víc než vyrovnanou partii, ale stejně jako v prvním utkání naše družstvo doplatilo na neškodnost při zakončování útoků. I soupeř hrál dobře. Klíčový okamžik přišel v poslední vteřině utkání, kdy po rozehraném střížkovském přímém kopu soupeř vystřelil, Martin Kuchař obětavě zblokoval střelu, avšak tak nešťastně, že ta se od špičky jeho kopačky odrazila do vlastní sítě. Zápas, kterému by spíše slušela remíza tak skončil druhou kopaninskou porážkou v turnaji.