Karta utkání

SK Aritma Praha 3-2Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:07.12.2008 11:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj ABC Braník (7.12.2008)
Góly:5. Novotný, 10. Kuchař
Sestava:Jan Kozlík - Jan Merunka, Martin Kuchař, Jan Skopec - Thomas Wheeler, Robert Bellingham, Matěj Svoboda (C), Michael Novotný

Dobřichovice (bas, dim) - V závěrečném utkání své skupiny turnaje v Dořichovicích mělo béčko starší přípravky blízko k dobrému výsledku, ale nakonec byli šťastnější hráči Aritmy

Před soubojem s Aritmou bylo jasné, že našim kluků k zisku třetího místa ve skupině stačí jen vítězství nad svým přímým konkurentem. Výkon kluků tentokráte nebyl špatný, ale v rozhodujících okamžicích byla Aritma důraznější a hlavně využila své brankové příležitosti. Škoda několika chyb, které stály kluky vítězství. Tato porážka kluky poslala kluky na poslední příčku v tabulce skupiny a tím i do souboje o celkové 7.místo v turnaji.