Karta utkání

Starší přípravka B (U10)2-7SK Střešovice 1911 B
Datum a čas:23.10.2008 16:15  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:1x Merunka, 1x Kuchař
Sestava:Matyáš Rybín - Jan Merunka, Maxmilian Bytomski, Martin Kuchař, Jan Skopec, Matěj Štél - Jan Kaňovský, Matěj Svoboda (C), Oliver Lacman, Michael Novotný, Jan Kozlík - Dominik Chlomek, Michael Christensen

Praha (mak) - Podruhé během jednoho týdne dorazila na Přední Kopaninu rezerva týmu SK Střešovice 1911. V přátelském utkání proti ní vyběhl tentokráte na hříště B-tým kopaninské starší přípravky. Tento souboj vyšel lépe hostům, kteří díky brankové smršti z druhého poločasu zvítězili vysoko 7:2.

Jak bylo patrné hned od začátku, obě družstva se zaměřila na útočnou hru a to bylo pro fotbal dobře. Aktivnější byl v první desetiminutovce hostující tým, který několikráte ohrozil brankáře domácích, kterým byl v tomto zápase Matyáš Rybín. Kopanina se osmělila zhruba po deseti minutách, kdy vyrovnala hru a také se několikrte dostala do těsné blízkosti soupeřova gólmana. Domácí zahrozil zejména po několika rohových kopech. I přes mnoho šancí na obou stranách však do poločasu branka nepadla. Co se nepodařilo střelcům obou týmu v poločase prvním, vydařilo se jim vrchovatě v poločase druhém. Jak je z výsledku patrné, činili se zejména střešovičtí střelci. První však v druhém poločase měnili skóre domácí, které po rohovém kopu Matěje Svobody dostal do vedení Honza Merunka. Střešovičtí však dokázali rychle odpovědět a během prakticky pěti minut otočili na 1:3. Ve 39.minutě dokázal ještě po akci Michaela Christensena pro domácí vykřesat jiskřičku naděje Martin Kuchař, avšak další gól hostů o minutu později definitivně zlomil domácí odpor. V posledních minutách hosté ze Střešovic ovládli plně hřiště a trestali chybující kopaninské hráče jedním gólem za druhým. Konečné skóre se nakonec ustálilo na vysoké domácí porážce 2:7. Utkání hrané v přátelském duchu za pěkného počasí splnilo svůj účel, všichni kluci si dostatečně zahráli. Pro hosty je výsledek povzbuzením do dalších zápasů, pro naše kluky pak zejména ponaučením, že je třeba v utkáních bojovat až do konce.
Rozhodčí:Hampacher