Mladší přípravka B (U8)3-0FK Dukla Praha
 Přátelské utkání s Duklou Praha jsme zvládli báječně.

Datum a čas:14.10.2008 16:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:1 x Vojtěch Matyáš 2x Jakub Matyáš

Suchdol - (BOB) V úterý 14. října jsme si trénink zpestřili přátelským utkáním s pražskou Duklou a bylo to radostné vystoupení našich malých nadějí.

Již od úvodních minut jsme se dostávali do tlaku a soupeře často tlačili před jeho branku. Zahrávali jsme i několik rohových kopů a Adam Chrdle se v naší brance v podstatě nudil. Pokud už se Dukla dostala před naší branku, většinou její snaha končila na Martinovi Poláčkovi, který tentokrát zvládal svoji roli stopéra velice dobře a potvrdil, že by z něho na tomto postu mohl vyrůst velice kvalitní hráč. Do druhého poločasu se do branky postavil Filip Chundela a brzy se nám podařilo prosadit konečně i střelecky. Bráchové Matýášovi (jednu branku dal Vojta a dvě Jakub) postupně vstřelili po pěkných akcích soupeři tři branky. Naše vítězství bylo rozhodně zasloužené a kluci se po závěrečném hvizdu píšťalky radostně sesypali na jednu hromadu a oslavu si notně užívali. I v závěrečných penaltách jsme byli úspěšnější a to, že dvojice našich brankářů Adam Chrdle a Filip Chundela neinkasovala ani jednou, jen potvrdilo, že nám rostou v mladší přípravce kvalitní gólmani. Především Adam, který odchytal všechna naše mistrovská utkání, ukazuje, že je na svůj věk velmi kvalitní brankář. Teď už zbývá, aby se nám stejně dařilo i v mistrovských utkáních.
Rozhodčí:Radek Šikýř