V zápase starých gard zvítězila Kopanina nad Nebušicemi 3:0

Datum a čas:02.06.2008 18:00  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:Giil 2, Mejdr
Góly-soupeř:-
Sestava:Skála - Cigánek F., Mejdr, Vott, Brejcha M., Brejcha P., Jamrich, Bartoš, Pliska, Střelec, Navrátil, Giil, Cigánek T.

Praha (cig) – Přátelské utkání starých gard FC Přední Kopanina a TJ Sokol Nebušice zpestřilo začátek června léta páně 2008. V zajímavém utkání využili borci FCPK výhodu domácího prostředí a zvítězili 3:0. Trefil se dvakrát Oivind Giil a jednou trenér A týmu Pavel Mejdr. Zdeněk „Béda“ Skála chytal jako „zamlada“ a udržel pro FCPK čisté konto.

Praha (cig) – Přátelské utkání starých gard FC Přední Kopanina a TJ Sokol Nebušice zpestřilo začátek června léta páně 2008. V zajímavém utkání využili borci FCPK výhodu domácího prostředí a zvítězili 3:0. Trefil se dvakrát Oivind Giil a jednou trenér A týmu Pavel Mejdr. Zdeněk „Béda“ Skála chytal jako „zamlada“ a udržel pro FCPK čisté konto. Tým Nebušic byl pro domácí těžkým sokem. „Nebušáci“ hrají pravidelně v pondělí celou sezónu přátelská utkání, zatímco tým Přední Kopaniny se schází nepravidelně. Podle toho také vypadal první poločas. Hosté působili kompaktnějším dojmem, Kopanina se sehrávala. Přesto poločas vyhrála 1:0. Ustála několik dobrých možností soupeře a pak se prosadil norský kanonýr Oivind Giil. Druhý poločas už vyzněl pro domácí mnohem lépe, přesto šance byly na obou stranách. Oba brankáři se však předháněli ve výborných zákrocích. Nestárnoucí Jarda Chládek tradičně bez rukavic předvedl, že reflex má stále výborný. Béda Skála hravě likvidoval centry i samostatný nájezd Jardy Tomka. V dresu Přední Kopaniny nastoupila překvapivě i některá jména, které by nikdo nečekal. Skvěle hrál na pravém beku hlavní pořadatel a trenér přípravky Milan Jamrich, v záloze se rozhodně neztratil trenér žáků Viktor Pliska. Návrat na trávník po delší pauze si užil asistent trenéra A mužstva Daniel Vott. Utkání naprosto s přehledem rozhodoval hlavní sudí pan Milota, kterému na první lajně hodně zkušeně asistoval domácí Jarda Lešner. Pohodovou atmosféru pak domácím po přestávce vylepšily další dvě branky. Po krásné akci na jeden dotek se trefil Pavel Mejdr a třetí gól přidal znovu Oivind Giil. Ten ještě trefil tyčku.
Rozhodčí:Milota - Lešner
Hřiště:P.Kopanina