FC Zličín 3-1Mladší přípravka B (U8)
 Ani ze Zličína si body nevezeme!

Datum a čas:15.11.2008 10:30  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:Jakub Matyáš (2:1)

Zličín - (BOB) K poslednímu utkání v podzimní části sezóny jsme zavítali na umělou trávu na Zličín. Proti favoritu utkání jsme neměli co ztratit. Za krásného slunečného počasí se tímto zápasem kluci rozloučili s první polovinou soutěžního ročníku.

V prvním poločase bylo znát, že soupeř je na tom o dost lépe jak kondičně a rychlostně, tak i s balonem si domácí hráči Zličína rozuměli lépe a tak nás často tlačili před naší branku, kde neměl zrovna svůj den Adam Chrdle a tak se celkem lacino dostal Zličín ještě před přestávkou do dvoubrankového vedení. V druhém poločase se hra výrazně vyrovnala, začali jsme se více prosazovat a naše útočněji laděné rozestavení jen s dvěma obránci nám pomáhalo dostávat se častěji před branku soupeře. Dokonce to vypadalo, že bychom si ze hřiště favorita mohli odvézt i podík, ale k brance Jakuba Matyáše, který snížil na 1:2 jsme druhou trefu nepřidali a naopak ještě jednou inkasovali. I tak je ale výsledek 1:3 s tak těžkým soupeřem přijatelný. Trenéry potěšil především aktivnější přístup v druhém poločase. Zápas jsme odehráli s velkou bojovností a dokázali jsme hrát vyrovnaně se soupeřem s čela tabulky. Máme před sebou zimní přípravu, řadu tréninků a hlavně několik turnajů, kde můžeme nasbírat řadu zkušeností a na jaře to pak (alespoň některým) našim přemožitelům z podzimu vrátit.
Hřiště:Zličín