Bohemians Praha 9-1Mladší přípravka B (U8)
 Klokani ze Střížkova nás přezkákali

Datum a čas:09.11.2008 08:45  |  Poločas: 4 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:Matyáš Jakub

Střížkov - (BOB) Předposlední kolo naší mladší přípravku zavedlo na Střížkov proti domácím Bohemians Praha a vysoké skóre jasně demonstrovalo propastný rozdíl v postavení v tabulce.

I přes to, že se kluci výrazně zlepšili v nasazení oproti předešlému utkání, na svého soupeře nestačili a skóre postupně narůstalo. Zastavilo se až na číslech 9:1 z pohledu domácí Bohemky, když náš čestný úspěch zaznamenal Jakub Matyáš. Výsledek nás nepotěšil, ale byli jsme víceméně spokojeni se snahou, která některým klukům v předešlých utkáních chyběla. Mnohem více běhali a hlavně chtěli hrát fotbal. Kvalitativně ještě hodně zaostáváme. Blížící se zima bude časem práce a přípravy a je na nás, aby se podobný příděl na jaře již neopakoval.